Seznam produktů podle značky Parfums de Marly

Parfums de Marly je francouzský parfumérský niche brand. Jeho název je spojen s královským zámkem v Marly, kde král Ludvík ХV. často trávil svůj čas věnováním se svým dvěma hlavním zájmům, jednak pořádáním koňských závodů za účasti koní z jeho slavných stájí a také velkolepými vůněmi, které vytvářeli dvorští parfuméři na počest vítězů koňských dostihů. Číslo 1743 ve znaku brandu symbolizuje rok vzniku nádherného sousoší „Koně z Marly“, které i dnes můžeme na Elysejských polích obdivovat. Tvorba mistrů z Parfums de Marly odkazuje na slávu a velkolepost dam a kavalírů, na přepych a vytříbenost francouzského královského dvora a také na divokou krásu a nezkrotnou sílu aristokratických koní. Tyto vůně se vyznačují ryzím šarmem, vytříbeností a ušlechtilostí. Aromata značky uzavřená do masivních pravoúhlých flakonů s těžkým pozlaceným uzávěrem vyzařují sebejistotu a zdůrazňují bezchybný vkus a solidnost svého majitele.


Parfums de Marly

Cestovatele, kteří měli to štěstí, že navštívili Paříž, zaujme nejen Eiffelova věž nebo Arc de Triomphe. Také je potěšen neuvěřitelnou sochou „Coney Marley“, která zdobí hlavní náměstí tohoto hlavního města. Dokonalost a krása sochy inspirovala francouzské parfémy k vytvoření voňavých sbírek Parfums de Marly. Odrážejí luxus a krásu 18. století a parfémy vytvořené pro krále Ludvíka XV. Inspirovaly tvorbu moderních značkových kompozic. Monarcha měl radost z milosti a vznešenosti koní, takže často pořádal koňské dostihy. Zajímavostí je, že plemena koní dala jména parfémům značky Marly. Jsou vyryta na skvělých lahvích, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitního skla, a na designu výrobků se podílejí talentovaní návrháři.

Parfums de Marly:

elegantní doplněk stylového vzhledu Parfémový arzenál představuje díla pro muže a ženy. Muži se mohou oblékat do dřevitých, kořenitých nebo aromatických vůní a pro ženy jsou určeny květinové, cypřišové a zelené kombinace. Lehké, elegantní a luxusní parfémy Parfums de Marly zdůrazňují vysoký stav, dokonalý vkus a originalitu majitele.

Méně
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.