Seznam produktů podle značky M.Micallef

Firma M Micallef byla založena v roce 1996 ve městě Grasse, jednom z nejpůvabnějších měst na Azurovém pobřeží Francie, kde již sama atmosféra probouzí inspiraci a ponouká k tvůrčí činnosti. Již velmi brzy po svém vzniku se jí povedlo zaujmout důstojné místo v řadě nejlepších světových niche brandů. Neobyčejné schopnosti tvůrčího svazku manželů Martine Micallef (návrhářka vůní a umělkyně) a Geoffrey Nejman (finančník a parfumér) se projevily v celé své kráse. Velkolepé vůně firmy, rozlévané do ručně zdobených flakonů, jsou samy o sobě uměleckými předměty a opravdovým ztělesněním „francouzského přepychu“. Poptávka po nich je celosvětově obrovská.


Micallef

Historii vzniku exkluzivní specializované značky parfémů Maison Micallef (M Micallef) Parfums lze popsat jednou větou - komplex lásky a vášně.

Za výchozí bod lze považovat okamžik, kdy se Geoffrey a Martine setkali na začátku 90. let v malém městě na Francouzské riviéře nedaleko Cannes.

Martine Micallef vystudovala uměleckou školu v Rouge de Paris. Poté, s velkým úspěchem, vlastnila a řídila po dobu 10 let kosmetický salon, který se nacházel v Cannes a sloužil veřejnosti i vysoké společnosti. A celý svůj volný čas se věnovala dlouhodobé vášni pro design, olejomalbu a sochařství.

Geoffrey Nejman, belgický rodák, dědičný bankéř, byl finančním ředitelem francouzské parfémové laboratoře v Grasse. Geoffrey si uvědomil, že jeho čich je „dar shora“ ....... a vrhl se do vytváření jemných aroma.

Ona prodala své podnikání a on opustil svou práci. V roce 1997 vytvořili Martine a Geoffrey vlastní parfémovou značku Parfums M.Micallef, jejíž hlavní sídlo je ve francouzském Cannes.

Martine je umělkyní a designérkou všech produktů M.Micallef. Geoffrey je skladatelem, který vytváří vůně nasáklé láskou ...

Parfémy M.Micallef se mezi odborníky řadí mezi vůně „pro elitu“. Jejich kvalita je vysoko nad konkurencí. Manželé Martine Micallef a Geoffrey Nejman vytvořili řadu nádherných exkluzivních parfémů z nejdražších přírodních surovin, orámovaných křišťálovými lahvemi, ručně malovanými a zdobenými krystaly Svarovski.

Produkty M.Micallef jsou zastoupeny v nejluxusnějších obchodech s luxusními parfémy, mezinárodních nákupních centrech a vlastních buticích M.Micallef po celém světě.

Méně
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.