Seznam produktů podle značky Montale

Montale je jedním z nejpopulárnějších a nejneobyčejnějších parfumérských brandů na světě. Jeho zakladatel Pierre Montale pracoval po dlouhou dobu v Saudské Arábii, úspěšně navrhoval parfumérské poklady pro „vyvolené“. Po svém návratu do Evropy veškeré své zkušenosti s orientálním experimentováním využil při navrhování originálních parfumérských kompozicí, jejichž unikátnost skví v tom, že v jejich složení mistr parfumér použil vzácné a hodnotné složky s hlavním důrazem na agarové dřevo, které sám nazývá „dřevem bohů a královským elixírem“. Originální flakony značky jsou vyrobeny z hliníku. Traduje se, že tyto vůně mají afrodiziakální účinky.


pierre monale

Parfémy značky Montale

   Francouzská značka Montale je nezapomenutelná díky znatelnému chvějícímu se temperamentu, v okouzlujících neobvyklých vůních je síla a luxus Východu spojena s jemností a elegancí Západu. Společnost byla vytvořena talentovaným mistrem parfumérského umění Pierre Montalle, který vytvořil parfémy i pro samotné krále.

   Parfémy Montale - mistrovská díla inspirovaná krásou východu Pierre přitahovaný orientálními vůněmi se rozhodl navštívit Saúdskou Arábii, aby prozkoumal způsoby skládání vůní (features of perfumes compositions) v této báječné zemi. Zůstal na východě déle než tři roky, ale strávený čas přinesl své ovoce v podobě skvělých výsledků.

Parfumérovi se podařilo poznat starodávné receptury na skládání kompozic, dostal příležitost ukázat se i při práci s nejcennějšími přírodními složkami, a dokonce obdržel požadavek od korunního prince Saúdské Arábie, aby pro jeho manželky vytvořil deset parfémů. Ceny tvorby byly obrovské, protože Pierre si dovolil experimentovat s nejdražšími komponenty. Jakozáklad parfému zvolil olej z oudového stromu, který je považován za nejcennější parfémovou složku na světě. Francouzovi se podařilo překvapit budoucího krále a jeho manželky, kteří objevili a ocenili ducha jeho mistrovská díla.

Pánské parfémy Montale

   Pánské parfémy Montale jsou symbolem luxusu a vynikající vůně Tóny vůně francouzské značky Montale jsou již dlouho oblíbené mezi fanoušky specializovaných parfémů. V kompozicích se nepoužívá téměř žádný alkohol, všechny jsou tvořeny z nejcennějšími přírodními oleji a extrakty z různých částí světa. Parfémy pro muže působí stabilně a elegantně, symbolizují královskou vznešenost spojenou se sofistikovaností. Několik kapek výmluvného parfému nevtíravě zdůrazní vaše vysoké postavení a vybraný vkus.

Dámské parfémy Montale

   Koupit dámský parfém Montale - zdůrazněte sofistikovanost a majestátnost přírody Květinové tóny z Montale, skládané pro ženy, našly své věrné fanoušky v mnoha zemích světa. Každá skladba je extravaganza luxusu, kouzla, jemnosti a tajemnosti, které fascinují a přitahují. Parfémy jsou přírodní afrodiziakum, protože obsahují speciální rostlinné komponenty, které navozují obrazy smyslnosti.

   

Montale Eau de Parfum se stal legendou z těchto důvodů:

  • Použití nejcennějších ekologických komponent pro výrobu parfémů;
  • Vysoká koncentrace;
  • Minimální obsah alkoholu;
  • Hliníkové láhve, které chrání vůně před negativními vlivy vnějších faktorů.
montale logo

Kupte si parfém Montale s výhodami Internetový obchod Scents Variety vám nabízí stát se za výhodných podmínek majitelem původních parfémů Montale. Nepřiměřujeme náklady na parfémy, dodáváme je zdarma po celé České republice a poskytujeme našim zákazníkům vysokou úroveň služeb.

Méně
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.