Stačí jeden nákup v hodnotě nad 2000 Kč a po vyplnění a odevzdání jednoduchého registračního formuláře na pokladně je Zákaznická karta SCENTS VARIETY Vaše. Zákaznici, kteři nakoupili přes náš e-shop obdrží zákaznickou kartu společně s nákupem. Opravdu si vážíme našich věrných zákazníku. Držitel Zákaznické karty SCENTS VARIETY bude informován o aktuálních poskytovaných výhodách, vyhlášených akcích a nabídkách prostřednictvím e-mailu, proto určitě nepodceňte vyplnění těchto údajů v registračním formuláři!

Čím více u nás budete nakupovat, tím větší slevu získáte:

 • už od prvního nákupu se Zákaznickou kartou máte slevu 3%.
 • při dosažení obratu ve výši 15000,- Kč bude nastavena sleva 6% na kartu.
 • při dosažení obratu ve výši 30000,- Kč bude nastavena sleva 9% na kartu.
 • při dosažení obratu ve výši 60000,- Kč bude nastavena sleva 12% na kartu.
 • při dosažení obratu ve výši 100000,- Kč bude nastavena sleva 15% na kartu.
 • při dosažení obratu ve výši 200000,- Kč bude nastavena sleva 20% na kartu.
 • zákaznické slevy se nedají kombinovat s ostatními akčními slevami.
 • pro držitele Zákaznických karet SCENTS VARIETY se v předem vyhlášených termínech konají 20% slevy na veškeré nabízené zboží.

Další výhodou pro držitele této karty je to, že získáte další slevu ve výši 5% na narozeniny.

Na tuto zákaznickou kartu mohou načítat nákupy i vaši rodinní příslušníci či přátelé. Stačí na pokladně nahlásit jméno vlastníka karty a jeho bydliště či číslo karty. Kartu není nutné mít u sebe fyzicky. Tato slevová karta je na dobu neurčitou.

Slevy na základě zákaznické karty se neposkytují na zboží zlevněné či zboží v akci. Slevu poskytovanou na základě zákaznické karty nelze uplatnit společně se žádnou jinou slevou (např. se slevovými kupony v letácích, atd).

Společnost může změnit slevový program podle svého uvážení a bez předchozího upozornění  zákazníků a  kdykoliv bez udání důvodu ukončit.

Výše slev na zákaznické karty je poskytována takto:

 1. Na Vaši kartě bude původně nastavena základní sleva 3%.
 2. Nárok na slevu ve výši 6% z ceny zboží včetně DPH vzniká zákazníkovi okamžikem, kdy   celková hodnota jeho nákupů zboží, uskutečněných v obchodech SCENTS VARIETY a evidovaných na zákaznické kartě dosáhne částky alespoň 15.000,- Kč včetně DPH. Sleva ve výši 6% bude zákazníkovi poskytována z každého dalšího nákupu, a to po dobu, pokud zákazníkovi nevznikne nárok na vyšší slevu.
 3. Nárok na slevu ve výši 9% z ceny zboží včetně DPH vzniká zákazníkovi okamžikem, kdy celková hodnota jeho nákupů, uskutečněných v obchodech SCENTS VARIETY a evidovaných na zákaznické kartě dosáhne částky alespoň 30.000,- Kč včetně DPH. Sleva ve výši 9% bude zákazníkovi poskytována z každého dalšího nákupu, pokud zákazníkovi nevznikne nárok na vyšší slevu.
 4. Nárok na slevu ve výši 12% z ceny zboží včetně DPH vzniká zákazníkovi okamžikem, kdy celková hodnota jeho nákupů, uskutečněných v obchodech SCENTS VARIETY a evidovaných na zákaznické kartě dosáhne částky alespoň 60.000,- Kč včetně DPH. Sleva ve výši 12% bude zákazníkovi poskytována z každého dalšího nákupu, pokud zákazníkovi nevznikne nárok na vyšší slevu.
 5. Nárok na slevu ve výši 15% z ceny zboží včetně DPH vzniká zákazníkovi okamžikem, kdy celková hodnota jeho nákupů, uskutečněných v obchodech SCENTS VARIETY a evidovaných na zákaznické kartě dosáhne částky alespoň 100.000,- Kč včetně DPH. Sleva ve výši 15% bude zákazníkovi poskytována z každého dalšího nákupu, pokud zákazníkovi nevznikne nárok na vyšší slevu.
 6. Nárok na slevu ve výši 20% z ceny zboží včetně DPH vzniká zákazníkovi okamžikem, kdy celková hodnota jeho nákupů, uskutečněných v obchodech SCENTS VARIETY a evidovaných na zákaznické kartě dosáhne částky alespoň 200.000,- Kč včetně DPH. Je to nejvyšší úroveň zákaznického benefitu.

Přejeme Vám dobré nákupy s naší zákaznickou kartou.

Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.