Seznam produktů podle značky Amouage

Amouage

Amouage je jednou z nejuznávanějších značek niche parfémů, po zásluze ceněná znalci a milovníky parfumerie z celého světa. Místem, kde se brand zrodil, je Sultanát Omán, který vložil do Amouage veškeré své bohatství a další typické dědictví nejkrásnějších vůní Východu. Dnes jsou tato mistrovská a nenapodobitelná díla vyráběna nejznámějšími parfuméry v současném hlavním městě parfumerie - městě Grasse na jihu Francie. Vůně Amouage se vyznačují špičkovou kvalitou, bohatou paletou nót a unikátním složením pouze z přírodních přísad. Již dávno jsou považovány za symbol prestiže a vytříbeného vkusu.


Amouage

Historie značky Amouage

Historie značky Amouage se píše od roku 1983. Tvůrcem této značky byl a zůstává princ Ománu Seyid Hamad bin Hamud al Bou Said, který se jednoho dne rozhodl oživit již zapomenuté, ale dříve velmi slavné, parfumerie. Za tímto účelem východní princ využil služeb francouzského parfuméra Guye Roberta, a tak vznikl skutečně skvělý nápad - vytvořit vůně, jejichž sláva by se nesla nejen na východě, ale po celém světě.

V průběhu několika let pronikly vůně Amouage na evropské trhy. V důsledku vzájemného prolnutí obou kultur a vyspělých evropských technologií se objevila parfumerie, která nemá nikde jinde na světě obdoby. Dnes jsou toaletní vody a parfémy uvedené pod touto orientální značkou živým příkladem skutečné parfumerie pro elitu. S příchodem značky Amouage se na světě objevila neobyčejná, paradoxní a jedinečná parfumerie, která je k dispozici pouze pro malý okruh lidí.

Od pradávna, jak popisuje Bible, roste na Ománské půdě kadidlo a myrha, ze kterých se získávají voňavé a velmi cenné pryskyřice. V horách Ománu se i dnes cenná pryskyřice kadidla a myrhy sbírají ručně. Kmeny, které v této oblasti stale žijí a živí se převážně chovem skotu, sbírají tyto cenné pryskyřice a díky nim vznikají velmi prestižní, drahé a elitní Amouage parfémy. V Ománu roste kadidlo jen v provincii Dofar. Tam se shromažďuje stříbrné kadidlo, které bylo před několika stoletími ceněno stejně jako zlato. Ve stejném regionu se stále sbírají suroviny, které jsou v přírodě jedinečné, například skalnatá růže, která roste pouze v horách. Pokud se v Ománu rozhodnete navštívit muzeum, určitě vám ukážou další druhy surovin, z nichž se také vyrábějí parfémy Amouage.

Amouage parfém

Každý, kdo si chce koupit tento parfém, ale zastaví jej pouze jeho cena, si musí uvědomit, že k výrobě těchto parfémů jsou používány pouze nejdražší, nejcennější a nejexkluzivnější ingredience. Proto jsou všechny výrobky Amouage tak drahé. Jedná se pouze o rafinované vůně s vysokou odolností. Design samotné láhve také ovlivňuje výši konečné ceny.

Amouage parfém je velmi složitá a komplikovaná kombinace cenných a drahých orientálních tónů. Všechny parfémy této značky jsou velmi teplé, originální a nezapomenutelné. Možná právě proto si ne každý může dovolit takovou vůni. Ale pokus si na tyto vůně jednou zvyknete, už je nikdy nedokážete opustit. Nic vás nepřesvědčí k používání jiných parfémů, ačkoli tyto nepatří rozhodně k nejlevnějším. Parfémy vyráběné značkou Amouage se dnes staly legendou v celosvětovém měřítku.

Omán je jedním ze států Blízkého východu, který se nachází na jihovýchodě Arabského poloostrova. Dnes si můžete koupit parfémy Amouage ve 20 zemích nebo od soukromých distributorů. Pokud se rozhodnete navštívit Omán, pak si kupte tento parfém tam, protože je to vlast, ze které pochází. Kteroukoli z vůní této značky lze připsat dílu voňavkářského umění, které si zachovává svůj nepřekonatelný charakter. Parfémy této značky se prodávají pouze v nejlepších buticích a obchodech na světě.

Amouage

Značka parfémů Amouage dnes patří mezi parfémy třídy ultra-luxe. Parfém Amouage je již dlouho známkou bohatství, postavení a sebevědomí. Úžasné vůně preferují zástupci aristokracie, královské rodiny i celebrity jako Kate Moss, Pierce Brosnan a mnoho dalších.

Je známo, že každá nová vůně této značky je pocitem, explozí a výsledkem velmi dlouhé a pečlivé práce více než tuctu parfumérů. Duchem vůní je pouze bohatost, složitost aroma a orientální kouzlo. Samotný parfém Amouage je celou národní pýchou Ománu, protože v něm je ztělesněna veškerá barva této vzdálené tajemné východní země.

Méně
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.