Seznam produktů podle značky BOIS 1920

BOIS 1920

BOIS 1920 je italská značka parfémů založená ve Florencii Guidem Galardim, mužem, který snil o vytváření jedinečných vůní a chtěl si otevřít svůj vlastní obchod s parfémy. Všechno to vzniklo v roce 1920, kdy on začal vytvářet své první vzorce a experimentoval s toskánskou levandulí, která rostla ve velkém množství v okolních polích. Ve skutečnosti od slova levandule (spigo) pochází název společnosti: BOIS - BOttega Italiana Spigo (italská levandulová dílna). Umělec již brzy vyráběl různé produkty: éterické oleje, aromatické roztoky a aromatické sáčky.

Guidova dovednost přešla na jeho vnuka Enzo, který se v roce 1985 oblíbil svět vůní, svou vášeň postupně proměnil v povolání a v roce 2005 oživil BOIS 1920. Dnes jeho syn Mauro pokračuje v rodinné dynastii.

Vůně BOIS 1920 jsou jedinečná mistrovská díla parfémů, která jsou ztělesněním nádherné Itálie, a lahve, ve kterých jsou uzavřeny, jsou vyrobeny ze speciálního skla, jehož měkký tlumený třpyt vytváří nepopsatelný dojem hry světla a stínů.

                                                                                                

Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.