Seznam produktů značky Alexandre J

Alexandre.J

Francouzský návrhář Alexandre.J je jedním z nejtalentovanějších a nejkreativnějších tvůrců začátku 21. století. Je typický svým nenapodobitelným způsobem vnímání krásy, odvážnými nápady a oduševnělou tvorbou. Jeho vůně, vytvářené ve spolupráci s parfumérkou Amelie Bourgeois, jsou nefalšovaným ztělesněním přepychu. Využitím ušlechtilých, vzácných a hodnotných materiálů a složek, se mu povedlo dosáhnout unikátních olfaktorických kompozicí ideálně se snoubících s vytříbeností designu a luxusním provedením flakonů.


Alexandre J

O tvůrci Alexandre.J

Alexandre.J je francouzský designér. Ikonický umělec, nadšenec do současného i starověkého umění, přesvědčený humanista a milovník cestování. Sám sebe popisuje jako badatele poháněného touhou neustále posouvat hranice své tvorby co nejvíce to jde. Obrazy, sochy, grafika, hudba, cestování … To vše utvářelo a inspirovalo parfuméra Alexandre.J. Jeho unikátní pohled na svět vdechl nový život módě a kráse - dvěma sférám plným záhad a tajemství, od pradávna ponoukajícím umělce k tvorbě. Alexandre.J je odvážný, kreativní a talentovaný umělec, který se v současnosti řadí mezi nejznámější designéry 21. století.

Alexandre.J, poháněný silou svého tvůrčího ducha, touží po sdílení svého pohledu na svět, svého chápání světa jako uměleckého díla, harmonie barev, tvarů a obrazů, s obrovským emočním nábojem, světa, který se třeba jen na okamžik, ale přece odhalí a nám se naskytne pohled na věčná tajemství lidského života.

Francouzský umělec, vlastenec hluboce oddaný své zemi, přesto však neúnavný objevitel jiných kultur, v nichž Alexandre.J hledá nové tvůrčí směry, které pak s nápaditostí jemu vlastní přetváří na nové světy. O svých dobrodružstvích pak tento dandy vypráví různorodými prostředky. Slovy, písmem, barvami. Alexandre.J baží po vědění, stále se chce učit a poznávat. Každá nová zkušenost je pro něj příležitostí k zevrubnému průzkumu. Tento perfekcionista se také vždy snaží o pochopení metod používaných jinými mistry ve svém oboru, aby pak jeho nápady mohly být zrealizovány v té nejdokonalejší podobě.

Historie a filozofie Alexandre.J

Аlexandre.J je nejzáhadnější postavou ve světě parfumerie, preferuje zůstávat v pozadí, inkognito. Zastává názor, že za něj hovoří jeho tvorba. V roce 2012 uvedl Alexandre.J na trh svou značku parfémů a při této příležitosti prohlásil, že se ve své tvorbě zcela oprostil od principů tradiční parfumerie ve prospěch svého vidění krásy. Krásy jako aliance prestižního obalu a výjimečných vůní. Parfémy od Alexandre.J jsou nádherná a vznešená díla bořící veškeré bariéry a představy o tomto typu umění. Mistr parfumér odmítá klasickou parfumerii jako bezduchou průmyslovou výrobu v šíleném tempu, která jen bezmyšlenkovitě následuje aktuální módní vrtochy. Odmítá kompromisy a díky svému vytříbenému vkusu a citu pro krásu vytváří unikátní a nadčasové kompozice nezávislé na módních trendech a vyvolávající bouři emocí. Jeho tvůrčí zápal se odráží v celém procesu výroby parfémů. Od prvního letmého kontaktu s vůní při jejím vzniku až po stvoření parfumérního zázraku. Tento architekt materiálů a emocí se vždy snaží překvapit.

Alexandre J


Alexandre J

Umění parfumerie.

Každá vůně Alexandre.J v sobě snoubí široké spektrum not útočících na naše smysly, harmonicky vyvážené a poskládané do unikátních kompozic. Přestože je hledání ideální harmonie pomalý a obtížný proces, nevyhýbá se mistr nikdy řešení problémů. Odmítá kompromisy, největší důraz klade na ideálně vyvážené čichové vjemy. Při tvorbě vůní používá vzácné a hodnotné suroviny, drahé a ušlechtilé ingredience.

Flakony Alexandre.J jsou stejně jako jeho parfémy unikátní a elegantní. Jsou to malá umělecká díla, práce opravdového mistra. Demonstrují velkolepý design a umění ruční práce. Alexandre.J vytváří flakony pro každou svou vůni z těch nejlepších materiálů jako jsou krystaly, perleť, smalt, kůže, dřevo … Šikovné ruce umělce dokáží absolutně vše přetvořit na předmět obdivu.

Parfémy Alexandre.J

Vytvářeje svá parfumerní mistrovská díla, Alexandre.J přehodnocuje běžné chápání vůně a transformuje ji na symbol přepychu. Kompozice jeho vůní v sobě většinou snoubí právě běžnou všední složku, ovšem v kombinaci s neuvěřitelnou extravagantností další složky se mistru Alexandre.J daří dosahovat výsledků, které nelze srovnávat s žádnými jinými běžnými vůněmi na trhu. Parfémy značky Alexandre.J se tak stávají symbolem výjimečnosti a exkluzivity.

Značka Alexandre.J je reprezentována všemi kolekcemi – pánskou, dámskou i unisex. Ve všech vůních značky se harmonicky doplňují smyslnost, vytříbenost, přepych a elegance.

Hlavní koncepce brandu je jednoduchá a srozumitelná – láska ve všem, vždy a všude. Právě s tímto mottem přistupuje umělec k tvorbě svých neopakovatelných parfémů. Díky svému talentu a dovednosti přetvářet vůně na umělecká díla se Alexandre.J stal jedním z nejlepších parfumérů 21. století. Tento nepřekonatelný mistr luxusních parfémů má v současnosti již početné a oddané publikum milovníků, znalců a sběratelů parfémů.

Alexandre J
Méně
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.