Seznam produktů podle značky Alexandre J

Francouzský návrhář Alexandre.J je jedním z nejtalentovanějších a nejkreativnějších tvůrců začátku 21. století. Je typický svým nenapodobitelným způsobem vnímání krásy, odvážnými nápady a oduševnělou tvorbou. Jeho vůně, vytvářené ve spolupráci s parfumérkou Amelie Bourgeois, jsou nefalšovaným ztělesněním přepychu. Využitím ušlechtilých, vzácných a hodnotných materiálů a složek, se mu povedlo dosáhnout unikátních olfaktorických kompozicí ideálně se snoubících s vytříbeností designu a luxusním provedením flakonů.


Alexandre J

Alexandre J je francouzský designér, umělec, parfumér, znalec moderního a starověkého umění a také šílený nadšenec, který chce sdílet svou vizi krásy s celým světem. Přinutil se přehodnotit samotný koncept vůně, což z něj udělalo opravdovou luxusní položku.

Parfémy od Alexandra J jsou nekonečně vznešené výtvory, které narušují všechny bariéry a představy o této umělecké formě. Návrhář, který hluboce věří v hodnoty lidské osoby, dokázal vytvořit jedinečnost a kompozice mimo čas a módu. Alexandre odmítá parfumerii jako bezduchý průmysl se zběsilým tempem a bezmyšlenkovitým sledováním trendů a současných prchavých vrtochů. Umělec se vyjadřuje zlepšováním objektů a forem, povzbuzováním extravagance a odmítáním každodenního života. Umělec, který vás překvapí svými výtvory, hlubokými, smysluplnými, nesoucími tisíce myšlenek, ale vedoucí k jedné a nejdůležitější věci v tomto životě - lásce.

Alexandre J je francouzský návrhář a parfumér, stejně jako skutečný umělec, který se snaží sdílet své chápání krásy s celým světem. Vůně Alexandra J nás nutí novým způsobem realizovat koncept parfému jako skutečného luxusního zboží. Všechny parfémy vynalezené Alexandrem J. odrážejí jeho dojem z měst a zemí, které navštívil a které ho inspirovaly. Jedním z posledních mimořádných výtvorů parfému Alexandre J je vůně „Legacy“. Vůně se plní do flakónů z perel a smaltu, což trvá 200 pracovních hodin. Láhev Legacy je umělecké dílo samo o sobě.

Alexandre J je známý umělec a parfumér, který oceňuje všechny formy umění. Alexandre J překvapuje své fanoušky oduševnělými a smyslnými parfémy. Parfémy Alexandre J jsou výtvory, které odstraňují všechny překážky a předsudky týkající se této umělecké formy. Alexandre J odmítá považovat parfumerii pouze za odvětví, které podléhá prchavým módním trendům. Parfém Alexandre J - ztělesnění extravagance a opak každodenního života.

Díky talentu a schopnosti proměnit aroma v umění se Alexandre J stal jedním z vynikajících parfumérů 21. století. Už má loajální publikum znalců, sběratelů a milovníků parfémů.

Méně
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.