Seznam produktů podle značky Chateau de Versailles

Chateau de Versailles

Parfumérská kolekce Perfumes du Château de Versailles spatřila světlo světa, přesněji byla obnovena francouzskou společností CFFC (Conservatoire Français des Fragrances et Cosmétiques) přesně podle starých historických receptur francouzských parfumérů působících v 17. – 18. století na francouzském dvoře, nalezených v archivech zámku ve Versailles, hlavní rezidenci francouzských králů této epochy. Při své práci se mistři parfuméři společnosti snažili dosáhnout maximální autentičnosti, snažíce se využívat v co největší možné míře přírodní složky, které byly v těch dávných dobách dostupné, přestože se samozřejmě nebránili také nejnovějším poznatkům a objevům parfumérské vědy, jejichž využití přidalo ušlechtilým a plným vůním minulosti moderní háv.


Chateau de Versailles

Parfémy značky Perfumes du Chateau de Versaille

Niche značka Perfumes du Chateau de Versaille je známá tím, že její parfémoví mistři vytvářejí svá díla podle starých vzorců z archivů panovníků sídla Versailles. Pro výrobu v moderním průmyslu jsou vylepšeny všechny výrobní metody a jedinečné aromatické vzorce z minulých století. Conservatoire Francais des Fragrances et Cosmetique má výhradní právo na výrobu těchto parfémů.

Parfémy du Chateau de Versaille jsou vynikající aromatické kompozice, které hladí nositele pocitem vůně francouzské aristokracie, a to jak v současnosti, tak za dob vlády šlechty ve Versailles. Parfémové kompozice se staly ztělesněním královského luxusu a vznešenosti monarchické marnosti. Parfémy z Parfumes du Chateau de Versaille jsou svůdné, luxusní, podmanivé s nezvyklou a jedinečnou povahou! Pánské parfémy Chateau de Versaille.

Parfémy pro muže jsou neoddělitelnou součásti mužské image a stylu stejně jako drahý oblek nebo dobré hodinky. Podle vůně, kterou člověk používá, lze určit jeho charakter a sílu.

Parfémy od Parfumes du Chateau de Versaille pro muže jsou plné svobody a vznešenosti, velmi pikantní a jemné. Dokonalá harmonie složek se třpytí různými barvami, což umožňuje nosit parfémy jak v pracovní den, tak při sofistikované společenské akci.

Aromatické kompozice mají jemnou hranici mezi moderním a minulým stoletím. Každá žena bude chtít být vedle majitele takového aristokratického parfému, který ji vezme do světa králů a královen Francie z 18. století.

Která žena nikdy nesnila o tom, jaké by bylo se stát královnou alespoň na několik hodin. Parfémy Chateau de Versaille Eau de Parfum poskytnou své nositelce právě tuto příležitost. Vůně dokonale rámují mírně rozmarnou, ale okouzlující dívku.

Nakupujte dámskou parfémovanou vodu nebo parfémy Parfumes du Chateau de Versaille - vyberte vůni od této niche značky.

Méně
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.