Seznam produktů podle značky Moresque

Moresque

Nová (2014) značka parfému Moresque se bez jakýchkoliv skrupulí prodral mezi elitu niche parfumerie. Sloganem značky je „Vysoká parfumerie se prolíná s arabským uměním.“ Vůně Moresque v sobě snoubí romantiku a kouzlo Východu s inovacemi a kvalitou Západu, ztělesňujíce tak okouzlující symbiózu formy a obsahu, uhlazeného současného italského designu a dokonalosti tradic starodávné arabské parfumerie. Tyto nádherné vůně se vyznačují nejvyšší kvalitou a stylovými, elegantními flakony, které Vás okouzlí svou krásou a dokonalostí opravdových uměleckých děl. Moresque je synonymem pro klasiku a styl, eleganci a přepych.


Moresque

Cindy Guillemant – zakladatelka a ředitelka Moresque Parfum.

„Žena se vždy může spolehnout na své dvě kvality: smyslnost a pečlivost. Ve světě elitní parfumerie potřebujete obě. Nikdy nebude úspěšné to, co nevyvolává emoce, není promyšlené do nejmenších detailů.“ To jsou slova Cindy Guillemant.

Ke zrození mladé parfumérské značky Moresque Parfum došlo v roce 2014, když se Cindy Guillemant rozhodla založit vlastní firmu na výrobu niche parfumerie. Již od samého počátku bylo jejím hlavním záměrem spojit při své činnosti vytříbený italský vkus a arabský šarm. Začala vyrábět překrásné flakony. A jak tomu obvykle v parfumerii bývá, pro osud jejího podnikání se ukázalo jak rozhodující setkání s parfumérem Andreasem Thero Casottim, kdy oba zjistili, že vnímají věci podobně a mají stejný názor na kritický přístup ke koncepcím tvůrčí činnosti. Společná vášeň k modernímu umění a světu parfumerie je přivedla k produktivní spolupráci v Moresque Parfum a jejich metodická, houževnatá a tvůrčí práce přinesla ve výsledku velkolepé plody.

Filozofie Moresque.

Základem filozofie značky je snaha parfumérů firmy při své tvůrčí činnosti neustále hledat a objevovat nové pohledy na krásu, maximálně využívat inovace a vytvářet unikátní produkty propracované do nejmenších detailů tak, aby výsledné vůně byly dokonalé a nadčasové a dokázaly uspokojit i nejnáročnějšího milovníka parfumerie. Hlavním myšlenkou značky Moresque Parfum je harmonická syntéza formy a obsahu, estetiky a podstaty. Parfémy značky jsou poplatné bohatství a přepychu mauretánského umění a zároveň se v nich snoubí starodávné tradice orientální parfumerie s italským šarmem a lehkostí. Je to hymna vytříbenosti orientálních vůní a zručnosti italských parfumérů. Design flakonů Moresque je minimalistický a představuje kontrast mezi absolutní přísností linií a zdobností detailů.

Ve vůních Moresque Parfum se vkus snoubí s elegancí a výsledný produkt tak dosahuje neuvěřitelné dokonalosti.

Moresque

Parfums de Marly

Parfumérský dům Moresque Parfum.

Parfumérský dům Moresque Parfum má sídlo v Miláně. A již sám jeho název (moresque označuje mauretánský styl) přesně definuje jeho zaměření. Mauretánská kultura zanechala své stopy na mnoha místech v jižní Evropě a orientální parfumerie je do dnešních dnů považována za nejlepší na světě. Mladá společnost z Milána, specializující se na výrobu orientálních vůní, v podstatě ihned po svém vzniku nastavila sama sobě laťku hodně vysoko. A nutno podotknout, že se jí vysokého standardu daří dosahovat. O špičkové kvalitě parfémů značky svědčí, že jsou oblíbené a ceněné také na Blízkém východě.

Přední experti v oblasti parfumerie potvrzují, že vůně Moresque se vyznačují propracovaným obsahem, mnohostrannými okouzlujícími tóny, a hlavně neopakovatelným a přitažlivým orientálním koloritem. Při tom však nelze tvrdit, že parfémy Moresque jsou založeny čistě na orientálních kompozicích a starodávných recepturách. Každý znalec prvotřídních vůní dokáže v jakékoliv z nich zachytit vliv moderních tendencí, což činí vjem z parfémů hlubší, sytější, bohatší a skutečně neodolatelný. Pokud přidáme ještě eleganci a promyšlenost italského designu, získáme bez jakéhokoliv přehánění klasiku, eleganci, styl a přepych v jednom flakonu.

Parfémy Moresque.

Všechny vůně značky Moresque jsou opravdovými uměleckými díly v oblasti parfumerie, snoubícími v sobě nadčasovou velkolepost, půvab a tajemnost záhadného Orientu a podmaňujícími svým vizuálním a olfaktorickým bohatstvím.

„Kreativní, originální, smyslné, půvabné, podmaňující, tajuplné, orientálně pohádkové.“ Reakce na parfémy Moresque jsou natolik nadšené, že je lidé chtějí okamžitě vyzkoušet a na vlastní kůži otestovat, jak vyznívají vůně, v nichž se harmonicky snoubí arabské motivy a italská vášeň.

Moresque

Moresque

Parfémy Moresque Parfum nabízejí víc než jen vůni. Vezmou vás na dobrodružnou cestu po světě smyslových zážitků ze dvou kontinentů, s ideálním vyvážením mezi designem, vytříbeností a prestiží.

Moresque vytváří fantastickou synergii. Snoubí v sobě syté a přepychové vůně Orientu s italskou vytříbeností. Název a identita značky jsou inspirovány velkolepostí Mauretánského království a jeho architektury. Nádherné flakony chrání skutečně okouzlující vůně.

Méně
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.