Moresque Tamima
Moresque Tamima

Moresque Tamima

755
Skladem
6 500 Kč
S DPH
  • HLAVA: neroli, sicilský pomeranč
  • SRDCE: eukalyptus, šalvěj, ambra
  • ZÁKLAD: kašmeran, oud, madagaskarská bourbon vanilka
Objem
  • 50ml

 

Moresque Tamima je hluboká a mírně mystická květinová dřevitá vůně, kterou vytvořil populární parfémový dům Moresque jako součást kolekce "Black & White". Okouzlující sněhově bílá láhev, vyrobená rukama toskánských sklářů, s půvabem zdůrazňuje krásu parfému v ní obsaženého.

Moresque Tamima je čichová alegorie princezny a básnířky Tamimy, manželky marockého sultána. Tento květinový dřevitý parfém je inspirativní melanží vytvořenou kolem moderních tónů kašmeranu, které naznačují drzost a horkou povahu, stejně jako tóny neroli a  pomeranče, které zdůrazňují otevřenost a originalitu.

Parfém Moresque Tamima je určen pro romantické, tajemné a mírně sentimentální osoby. Je věnován talismanu - předmětu, který by měl poskytnout ochranu jeho majiteli a přinést štěstí.

Okouzlující  kompozice si hraje s pižmové, vanilkové, dřevité, pudrové a květinové tóny. První akordy jsou plné vůně šťavnaté, zralé pomeranče a romantické kořeněné medové vůně neroli. Vzrušující srdce kompozice se otevírá vzácnou ambrou, opojným kořením šalvěje a čerstvostí eukalyptu. Bohatý dřevitý základ vůně, skládající se z teplého kašmíru a harmonického oudu, zjemněný lehkou sladkostí vanilky, dotváří vůni, dodává pocit jistoty a dokonalosti a vytváří krásnou stopu.

Objem
50ml
Země
Itálie
Druhy parfémů
Eau de Parfum (Parfémová voda)
Rok vydání
2015
Parfumér
Andrea Thero Casotti
Značka
Moresque
8051277311445
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.