Moresque Tamima Parfémovaná voda
Moresque Tamima Parfémovaná voda

Moresque Tamima Parfémovaná voda

323
Skladem
5 372 Kč
  • HLAVA: neroli, sicilský pomeranč
  • SRDCE: eukalyptus, šalvěj, ambra
  • ZÁKLAD: kašmeran, oud, madagaskarská bourbon vanilka
Objem
  • 50ml

 

Moresque Tamima je hluboká a mírně mystická květinová dřevitá vůně, kterou vytvořil populární parfémový dům Moresque jako součást kolekce "Black & White". Okouzlující sněhově bílá láhev, vyrobená rukama toskánských sklářů, s půvabem zdůrazňuje krásu parfému v ní obsaženého.

Moresque Tamima je čichová alegorie princezny a básnířky Tamimy, manželky marockého sultána. Tento květinový dřevitý parfém je inspirativní melanží vytvořenou kolem moderních tónů kašmeranu, které naznačují drzost a horkou povahu, stejně jako tóny neroli a pomeranče, které zdůrazňují otevřenost a originalitu.

Parfém Moresque Tamima je určen pro romantické, tajemné a mírně sentimentální osoby. Je věnován talismanu - předmětu, který by měl poskytnout ochranu jeho majiteli a přinést štěstí.

Okouzlující  kompozice hraje s pižmovými, vanilkovými, dřevitými, pudrovými a květinovými tóny. První akordy jsou naplněny vůní šťavnatého, zralého pomeranče a romantickou kořeněnou medovou vůní neroli. Vzrušující srdce kompozice se otevírá vzácnou ambrou, opojným kořením muškátového šalvěje a svěžestí eukalyptu. Bohatý dřevitý základ vůně, skládající se z teplého kašmírského dřeva a harmonického oudu, zjemněný lehkou sladkostí vanilky, dotváří vůni, dodává pocit jistoty a dokonalosti a vytváří krásnou stopu.

Objem
50ml
Druhy vůní
květinová dřevitá
Země
Itálie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2015
Parfumér
Andrea Thero Casotti
Značka
Moresque
8051277311445
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.