M. Micallef Ananda Nectar Parfémovaná...
M. Micallef Ananda Nectar Parfémovaná...

M. Micallef Ananda Nectar Parfémovaná voda

103
Skladem
2 686 Kč
  • HLAVA: černý rybíz, švestky, hrušky, citron
  • SRDCE: fialka, mimosa
  • ZÁKLAD: vanilka, bílé pižmo, fazole tonka
Objem
  • 30ml

 

Ananda nektar od M.Micallef je koncentrovaná verze parfému Ananda, snad nejslavnějšího výtvoru tohoto parfémového domu. V této vůni jsou zdůrazněny nejcharakterističtější ingredience a umocněny podmanivé ušlechtilé květinové akcenty, které vytvářejí rezolutně ženský parfém nebývalé intenzity. To je absolutní luxus elitní parfumerie.

Parfém M.Micallef Ananda, vytvořený slavným rodinným duem Martine Micallef - Geoffrey Nejman, je vizitkou parfémového domu M.Micallef a je skutečně klenotem celé kolekce značky. Říká se tomu standard čichové estetiky a kvality francouzského parfému. Parfumérům se podařilo vytvořit luxusní, harmonické, voňavé aroma, které dává obrovskou radost ze šťavnatého ovoce a jemných květin. Rozveseluje vás a přináší pocit vyrovnanosti, pohody, plného potěšení a uspokojení, radosti, štěstí a absolutní blaženosti. Mimochodem, přibližně takto se překládá slovo Ananda ze sanskrtu. A v tomto jménu je kromě zjevné krásy zvuku také hluboká vnitřní filozofie aroma - jedná se o parfumérské ztělesnění myšlenky neomezené milosti.

Micallef Ananda je složení šťavnatých, zralých plodů a nádherných čerstvých květin s jemnou, delikátní vůní. Voňavá melodie se otevírá svěžím citrusovým akordem, který dodává náboj živosti a dobré nálady, takže se o něco později na pokožce otevře sladkým ovocným koktejlem, který se skládá z cinkajících tónů rozkvetlé švestky, bohaté aromatické hrušky a voňavého černého rybízu. Potom vás květinový motiv nádherné kytice vůní mimózy, fialky a ušlechtilé růže zahalí do kouzelného závoje a vytvoří neobyčejný čichový ornament, který si chcete poslechnout navždy. Tóny květin a ovoce jsou doprovázeny pižmovými akordy, které transformují vůni ve zdroj potěšení a radosti.

Micallef Ananda je chvění, smyslnost, harmonie a jaro, které je vždy s vámi. Ananda je vyvážená a logická, sladká a něžná, přitažlivá a hypnotická. Kombinuje ovocné, květinové a vanilkové tóny, aby byla kompozice expresivní a atraktivní, je to čistá ženskost, uzavřená v půvabné lahvičce.

Okouzlující vůně Micallef Ananda bude vyhovovat všem bez výjimky, kteří zbožňují vše jasné a neobvyklé - i mladým dívkám i zralým dámám. Složení má jedinečnou kombinaci ingrediencí a je to kouzelný elixír, který své majitelke dodává sebevědomí a jedinečné kouzlo. Žena zahalená do voňavého závoje barevné květinové a ovocné kytice Micallef Ananda je vždy v centru pozornosti, bude výjimečná a jedinečná, nápadná a žádoucí.

Micallef Ananda si díky své zářivé auře, hřejivé vůni pronikající do duše a magické stope zaslouží sbírání komplimentů a potěšení. Tato okouzlující vůně nikdy nevyjde z módy.

Objem
30ml
Druhy vůní
květinová
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2022
Parfumér
Jean-Claude Astier
Značka
M.Micallef
3760231058191
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.