Chateau de Versailles Versailles...
Chateau de Versailles Versailles...

Chateau de Versailles Versailles Passion Pour Elle EDP

593
Skladem
2 000 Kč
S DPH
  • HLAVA: broskev
  • SRDCE: růže
  • ZÁKLAD: kashmeran, pižmo
Objem
  • 100ml

 

Francouzská parfémová řada Parfums du Chateau de Versailles, která produkuje vůně na počest slavného Versaillského paláce, vytvořila dámský parfém Versailles Passion Pour Elle. Tato duše vůně, stejně jako další z tohoto domu, jsou obnovenými starými formami vůní z minulosti – za vlády francouzského krále Ludvíka XIV. Vůně parfému se snaží co nejvíce přiblížit originálu, společnost Perfume rekonstruuje parfémy pro značku Conservatoire Francais des Fragrances et Cosmetiques. Vůně „Passion of Versailles“ byla vytvořena na žádost krále Ludvíka XIV. Pro jeho milenku, neteř regenta Francie kardinála Mazarina - Marii Mancini jako dárek na rozloučenou. Byla první láskou mladého krále. Louis XIV. si přál se s Marií oženit, stala jeho první láskou, ale jeho matka, Anna Rakouská a kardinál Mazarin byli proti tomuto sňatku a vyslali Marii pryč z paláce.

Rychle jí našli ženicha a provdali ji. V den Mariina odchodu byl Louis odvezen, aby se setkal s jeho novou nevěstou, která se k němu brzy připojila. Parfém Versailles Passion Pour Elle byl vytvořen pod jménem Ludvíka XIV. A byl darem na rozloučenou od mladého krále jeho milované.

Sladká a jedinečná chuť Parfums du Chateau de Versailles Passion je úspěšnou kombinací bohatých akcentů a jemných tónů. Vzbuzuje fantazii, zaujímá nevysvětlitelnými kouzly a v každé ženě zdůrazňuje její energii, sexualitu a vzrušení. Chutné odstíny broskve přitahují pozornost silnějšího pohlaví od prvního nádechu. Nádherná královna květin láká do jejích sítí, z nichž už nebude moci proklouznout. exotická kombinace kašmíru a pižma dává pocit všemocnosti a nebývalé vnitřní síly. Parfém je ideální pro pomalé večerní procházky, romantická rande a zvláště důležitá jednání. Vášnivá a upřímná žena, která se od pohledu snaží dobýt zemi a dělat bláznivé věci - to je popis skutečného majitele vůně Parfums du Chateau de Versailles Passion.

Objem
100ml
Druhy vůní
orientální květinová
Země
Francie
Druhy parfémů
Eau de Parfum (Parfémová voda)
Rok vydání
2015
Značka
Chateau de Versailles
3662148777823
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.