M. Micallef Mon Parfum Pearl...
M. Micallef Mon Parfum Pearl...

M. Micallef Mon Parfum Pearl Parfémovaná voda

111
Skladem
4 132 Kč
  • HLAVA: ostružina, mandarinka, růžové pupeny
  • SRDCE: heliotrop, růže, pivoňka
  • ZÁKLAD: bílé pižmo, vanilka, pudrové tóny
Objem
  • 100ml

 

M. Micallef Mon Parfum Pearl je další vůně z kolekce Mon Parfum. Tato okouzlující novinka pro rok 2018 je další výsledek plodné spolupráce mezi kreativním párem Martine Micallef - Geoffrey Nejman a renomovaným francouzským parfumérem Jean-Claude Astier.

Je to jemná květinová vůně harmonie a vyrovnanosti, s pudrovými tóny, které dodávají kulatost a eleganci, a lehkými ovocnými tóny, které odhalují její šumivé a šibalské aspekty. Je věnována zářivé, smyslné a oduševnělé ženě zamilované do krásných materiálů, bílých květů a růží. Tajemství této nádherné vůně spočívá právě v dokonalé volbě růže. V srdci tohoto pudrovitého elixíru oslavujícího věčnou ženskost vládne růže Centifolia z Grasse, známá také jako květnová růže. Kvete v květnu a vyznačuje se četnými, světle růžovými zaoblenými okvětními lístky, její silnou medovou vůni milují slavní parfémáři.

Micallef Mon Parfum Pearl, jak název napovídá, je příběhem o bílých perlách - symbolu upřímné lásky, krásy a ženskosti. Láhev odpovídá parfému - vypadá jako mušle, je vyrobena z perleťového lakovaného skla a zdobena kruhem miniaturních lesklých korálků.

Micallef Mon Parfum Pearl byl vytvořen jako symbol francouzské riviéry. „Buržoazní životní styl, smaragdová mořská hladina, obloha, která se zdá být zaplavena akvamarínem, bohémské pláže, dívky líně procházejí po Croisette, sněhově bílé jachty kymácející se na teplých vlnách ... Tato oslava života by vás neměla minout! " - to říkají o parfému Martine a Geoffrey, kteří pokračují psat svůj příběh lásky vyjádřený v vůně.

Micallef Mon Parfum Pearl se otevírá nádhernou trojicí květinových tónů růžových poupat, citrusových motivů šumivých, chutných mandarinek a ovocných akcentů šťavnatých, sladkých ostružin. V srdci pyramidy se harmonicky mísí vůně exotického heliotropu a jemné pivoňky, které spolu s krásnou květnovou růží tvoří nádhernou květinovou kytici. Vrcholem vůně je její smyslný pudrovitý základ: rafinované pudrovité tóny, propletené s bílým pižmem, vytvářejí svůdný, vyzývavý opar a měkká sladkost vanilky evokuje jemnou dochuť.

Vůně Micallef Mon Parfum Pearl se vyznačuje svou zvláštní něhou, vytříbenou krásou, plynulými přechody a nepřekonatelnou noblesou. Vůně doslova přináší vyrovnanost a blaženost, zaujme a hypnotizuje. Je určena ženám, které si umí užít okamžiky, rádi zdůrazňují svou přirozenou přitažlivost a přitahují obdivné pohledy opačného pohlaví. Velmi ženská květinová kompozice dává vůni zralého ovoce, zaujme vůní kytice květů a vytvoří nádhernou stopu lehkého oparu pudrovitých tónů. Vaše smyslnost kvete jako fantastická exotická květina. V celém vzhledu se objevuje něco nového, nepolapitelného a atraktivního.

Micallef Mon Parfum Pearl je nejskutečnějším vyznáním lásky. Je to obdiv k ženě vyjádřený vůní.

Objem
100ml
Druhy vůní
květinová pudrovitá
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2018
Značka
M.Micallef
3760231054797
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.