M. Micallef SoL Spiritual Parfémovaná...
M. Micallef SoL Spiritual Parfémovaná...
M. Micallef SoL Spiritual Parfémovaná...
M. Micallef SoL Spiritual Parfémovaná...

M. Micallef SoL Spiritual Parfémovaná voda

121
Skladem
3 719 Kč
  • HLAVA: růžové bobule, bergamot
  • SRDCE: jasmín, bílý cedr
  • ZÁKLAD: šedá ambra, vanilka, benzoin
Objem
  • 75ml

 

Secrets of Love je jednou z kolekcí parfémového domu Maison Micallef, kterou vytvořila Martine Micallef ve spolupráci se slavným parfumérem Jean-Claude Astier. V této kolekci používá Martine parfém jako záhadné klíče k odemknutí tajemství lásky. Parfémové láhve, ručně vyráběné jako dříve, jsou elegantním výplodem vlastní představivosti Martine a jsou příkladem vynikajícího designu. Parfémy z kolekce "Secrets of Love", uzavřené v elegantních flakonech, podobných útulku lásky, zdobených vzorem tenkých barevných prolamovaných linií, luxusně zakončené a obsahující vůně smyslných a svůdných tónů si určitě zamilujete, ony odhalí vám vonnou cestu k lásce a vášni.

Vůně kolekce Secrets Of Love zkoumají aspekty svádění a lásky a apelují na naše pocity, každá z nich je věnována určité hluboké emoci, kterou bychom podle tvůrců měli v sobě objevit a odhalit. „Každá parfémovaná voda z této kolekce je spojena se setkáním, společným okamžikem, který sdílíte se svým milovaným,“ říká Martine Micallef.

Spiritual z kolekce Secrets Of Love je luxusní orientální květinová kompozice jiskřící s květinovou svěžestí a jemně se otevírající s nádechem vanilky.

Tato vůně je o sofistikované sexualitě, spiritualitě a hloubce. Je věnována lásce, čistým a krásným duším, které se navzájem znají, cítí a rozumějí a zároveň je naplněna expresivními, smyslnými „zvrácenými“ rysy. Světlý a vzdušný Spiritual zapůsobí svou úžasnou harmonií, zdá se, že balancuje mezi teplem, silou a průhledností a odpovídá jeho jménu, které je vnímáno jako mystické a záhadné.

Sama Martine Micallef říká: "Spiritual je tajemný a fascinující čichový zážitek. Tím, že je vůně vytvořena mimo žánry a kánony, osvobozuje nás od jakýchkoli konvencí. Ženská a mužská zároveň, vypráví nám příběh vnitřní obnovy, jednoty v lásce a duchovní intimitě. Její dokonalá rovnováha oslavuje společný osud dvou duší, jejich vzájemné porozumění téměř na telepatické úrovni, pomáhá svému majiteli snít, přenáší nás do sedmého nebe, do onoho magického stavu, kdy naše pocity nelze popsat."

Objem
75ml
Druhy vůní
orientální květinová
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2019
Značka
M.Micallef
3760231054841
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.