M. Micallef Watch Parfémovaná voda
M. Micallef Watch Parfémovaná voda

M. Micallef Watch Parfémovaná voda

123
Skladem
4 959 Kč
  • HLAVA: broskev, švestka, mandarinka
  • SRDCE: jasmín, tuberóza, neroli, ylang-ylang
  • ZÁKLAD: vanilka, bílé pižmo, ambra
Objem
  • 30ml
  • 100ml

 

M.Micallef Watch, stejně jako jiné vůně v kolekce Les Exclusifs, je cesta mezi Východem a Západem, inspirovaná mimořádnými setkáními a legendami. Vůně obsahuje aromatické skvosty a dokonale spojuje eleganci květinových a ovocných aroma.

M.Micallef Watch - vůně, která evokuje nejjasnější pocity, vzrušuje představivost a je velmi oblíbená po mnoho let. Navzdory skutečnosti, že čas běží vpřed a se nezastaví, můžete tuto vůni použít ke zpomalení jeho průběhu a návratu do těch okamžiků svého života, kde jste se cítili nejpohodlněji.

Květinová ovocná vůně M.Micallef Watch si rychle získala popularitu u žen, které se dobře orientují v luxusních parfémech. Vznešenost a temperament teto vůně nelze popsat slovy: každá nota je jimi nasycena. Svůdný, ale nenápadný, ženský a neobvykle smyslný M.Micallef Watch nebyl marně vypuštěn na trh pod heslem „Čas lásky“, protože ho opravdu zosobňuje. Mírně odvážný motiv M.Micallef Watch je dokonalým společníkem pro ženu, která se chystá na důležité setkání. Jasné pikantní tóny vůně uvedou ženu do příslušné nálady a vytvoří kolem její majitelky teplý a atraktivní oblak. U takové ženy člověk nemůže přestat obdivovat její bezvadný styl a vkus. M.Micallef Watch je perfektní vůně. Možná, když si žena zvolila tento konkrétní parfém, ona otevírá dveře novému životu, učiní krok k novým pocitům a nejlepším bodům obratu ve svém osudu. S vůní M.Micallef Watch je to skutečně možné, žádný jiný parfém není schopen dát tolik sebevědomí a připravenosti na příjemné změny.

M.Micallef Watch je vzácný a nádherný elixír, který se otevírá ovocnými tóny broskví, mandarinek a švestek, které se dokonale mísí s gurmánskými vůněmi vanilky Bourbon a rafinovanými tóny tuberózy a jasmínu. Tato lahodná alchymie evokuje pocit tropického ráje.

Objem
30ml
100ml
Druhy vůní
květinová
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2002
Parfumér
Jean-Claude Astier
Značka
M.Micallef
3760060773029
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.