Mancera Roses Vanille Parfémovaná voda
Mancera Roses Vanille Parfémovaná voda

Mancera Roses Vanille Parfémovaná voda

173
Skladem
2 893 Kč
  • HLAVA: citrony z Kalábrie
  • SRDCE: turecké potěšení s růží 
  • ZÁKLAD: cedr, vanilka, bílé pižmo
Objem
  • 60ml
  • 120ml

 

Mancera Roses Vanille je dostatečně sladká na to, aby vás uchvátila, dostatečně bohatá na to, aby vás udržela, a dostatečně sofistikovaná, aby vás svedla. Je naprosto výjimečná a jedna z nejsexi květinových gurmánských vůní, jaké jste kdy cítili. Tato vůně je věnována ostrovu Bourbon (nyní Réunion), který se koupe v teplých vodách Indického oceánu a kde roste nejdražší, nejaromatičtější a nejušlechtilejší odrůda vanilky - Bourbon, jejíž vynikající krémová a aromatická kořenitost inspirovala parfuméra k vytvoření této jemné a sofistikované ženské květinové-gurmánské parfémové kompozice. "Chtěl jsem vytvořit vůni, kde by dominovala vanilka. Pro mě jsou to vzpomínky na dětské prázdniny, které jsem strávil na jihu Francie, nedaleko Marseille. O koloniálních obchodech a o tom podivném, sladkém oparu, který obklopil celé město, když do přístavu připlula loď s nákladem koření"- řekl o ní Pierre Montal.

Parfém je založen na nepopsatelném, hlubokém a smyslném spojení královské svěží růže a půvabně sladké bourbonské vanilky a zdůrazňuje dokonalost, křehkost, něžnost a smyslnost ženy.

Mnohostranná a jasná vůně, kombinující povzbuzující chlad a lehkou sladkost, se otevírá s pronikavou citrusovou svěžestí citronu, koupající se v čistotě a průhlednosti vodních tónů a pokračuje v srdci hypnotizujícím duetem: opojná sametově-kořeněná vůně růže a mimořádná a okouzlující sladkost bourbonské vanilky, která dominuje všemu. Vůni dotváří elegantní kouřově-jehličnatý bílý cedr, jehož pryskyřičné nástřiky mírně tlumí již tak nepříliš sladkou sladkost parfému a podmanivé bílé pižmo, které spojuje všechny ingredience a přináší harmonii vůně k úplné dokonalosti.

Objem
60ml
120ml
Druhy vůní
květinová gurmánská
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2011
Parfumér
Pierre Montale
Značka
Mancera
3760265190966
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.