Montale Roses Musk Intense Extrait de...
Montale Roses Musk Intense Extrait de...

Montale Roses Musk Intense Extrait de Parfum (Vysoká koncentrace)

251
Skladem
1 818 Kč
  • HLAVA: Kalábrijský citron, okvětní lístky růží
  • SRDCE: Bulharská růže
  • ZÁKLAD: ambra, bílé pižmo 
Objem
  • 50ml
  • 100ml

 

Luxusní - tak stručně popíšete tuto ženu. Je snadné ji poznat v davu, protože tato dáma se vyznačuje neobvyklou jemností, královským postojem a přísným, až snad i arogantním vzhledem. V každém věku má vždy spoustu fanoušků - kdo nechce být blízko jejímu postavení? A i když ve své rodině neměla žádnou královskou krev, i když pracuje třeba jako manažerka, udržuje se takovým způsobem, aby samotní králové z pohádkové linie poklekli před touto nedobytnou krásou!

Její vůní je Montale Intense Roses Musk, stejně luxusní jako královské roucho. V počátečním zaznívá smyslné sólo růžového poupěte, které se blíží k otevření, odráží notu vanilky, která zdůrazní vaši ženskost, a poslední tóny ambry a pižma vášnivým ale stále zdrženlivým vyvrcholením ukončují tento parfémový příběh, takže se cítíte jako skutečná bohyně!

Více informace o historii značky Montale>

Objem
50ml
100ml
Druhy vůní
květinová pižmová
Země
Francie
Druhy parfémů
Extrait de Parfum (Vysoká koncentrace)
Rok vydání
2015
Parfumér
Pierre Montale
Značka
Montale
3760260454353
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.