Parfums de Marly Safanad  Parfémovaná voda
Parfums de Marly Safanad  Parfémovaná voda

Parfums de Marly Safanad Parfémovaná voda

374
Skladem
4 876 Kč
  • HLAVA: pomeranč, hruška
  • SRDCE: pomerančový květ, kosatec, ylang-ylang
  • ZÁKLAD: pravá ambra, santalové dřevo, vanilka
Objem
  • 75ml

 

Parfums de Marly Safanad je úžasná kombinace klasiky a moderních tradic. Tato jedinečně luxusní vůně má elegantní, odvážný, energický, zářivý a velmi pozitivní květinový a ovocný charakter. Ukázalo se, že její kytice je mnohostranná, dynamická, harmonická a stylová, obsahuje koncentrovanou energii, vášnivý temperament, odvážnou eleganci a opravdovou ušlechtilost. Akordy se navzájem hladce nahrazují, takže zvuk je vnímán komplexně a zanechává luxusní stopu a smyslnou pachuť, zdůrazňující přirozenou ženskost, vnitřní harmonii a jemné linie ženské duše. Majitelka Parfums de Marly Safanad je smyslná dáma, jejíž pronikavý pohled hypnotizuje a intrikuje ostatní. Aroma je zároveň plná ohně a šarmu, které lze vysledovat v jeho fascinující pyramidě.

Sladká hruška a šumivé pomerančové tóny jsou první, které se objevují nahoře. Srdce vůně obsahuje nádheru květinových akordů. Tóny voňavé duhovky, exotická sladkost ylang-ylangu a jemnost pomerančového květu vzrušují smysly. Základ Parfums de Marly Safanad vyzařuje elegantní prolínání horké ambry s měkkým oparem santalového dřeva, společně vytvářející krásnou dřevitou stopu a luxusní teplo sladké vanilky, které vás zve k ponoření do světa svádění a snů. Je to klidná, lehce nasycená a uklidňující kompozice, která svou lehkostí a jemností vytváří auru něhy a půvabu a zdůrazňuje šarm a kouzlo krásných dám.

Objem
75ml
Druhy vůní
květinová ovocná
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2013
Parfumér
Fabrice Pellegrin
Značka
Parfums de Marly
3700578500021
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.