M. Micallef Avant - Garde EDP
M. Micallef Avant - Garde EDP

M. Micallef Avant - Garde EDP

622
Skladem
6 000 Kč
S DPH
  • HLAVA: bergamot, grep
  • SRDCE: kakaové boby, tabák, kadidlo
  • ZÁKLAD: kůže, šedá ambra, fazole tonka,
Objem
  • 30ml
  • 100ml

 

Elegantní muž, který zná hodnotu všeho a ví, jak se prezentovat v tom nejpříznivějším světle - právě pro něj vytvořila francouzská značka parfémů M.Micallef vůni zvanou „Avant-Garde“. V tomto typu kolínské je vše v mírnosti a nelze jej zaměnit s jakýmkoli jiným parfémem, vytváří auru maskulinity a smyslnosti, která se může stát skutečnou ozdobou skutečného dandyho i drsného macha, který není zvyklý na sentimentalitu.

Touha neustále prožívat kakofonii stále nových pocitů je již dlouho výsadou mužů, avšak ve světě moderní dynamiky tato kategorie začala zaujímat zvláštní pozice. Aby silnější pohlaví nemuselo přijít se sofistikovanou zábavou, aby obohatilo svůj emoční život, mistři parfumerie vytvořili eau de parfum M.Micallef Avant-Garde s neobyčejnou povahou pro skutečné dobyvatele.

Mimořádná originalita vůně M.Micallef Avant-Garde je založena na kombinaci neobvyklých tónů, které nikdy předtím nedokázaly vytvořit takovou inspirovanou přitažlivost. Stačí se podívat na jméno parfémového koktejlu, abyste pochopili, jak se může zdát originální a mimořádný. Tato voňavá kompozice kombinuje několik různých směrů najednou a ty jsou vyjádřeny téměř úplně, ale úžasným způsobem nemajícím sklon se tlouct. Vzrušující kytice originality spojuje sladké a svěží, vzrušující a uklidňující akordy, což vytváří úžasný dojem nejen na šťastného majitele, ale také na ženy v jeho okolí. V reakci na skutečně originální vůni přichází zástupkyně něžného pohlaví do skutečné extáze, protože vůně pomáhá hlouběji otevírat svět jejich skrytých vášní a svěřuje je k neobvyklému muži s nádherným parfémem. Proto jsou všichni vášniví a silní muži prostě povinni se potěšit tímto voňavým prostředkem hromadného ničení zvaným M.Micallef Avant-Garde, který jim bezpochyby pomůže získat bez nadměrného úsilí nové pozice. Tvůrci překvapivě vybrali jako nádobu na elitní eau de parfum kulatou láhev, která je obvykle symbolem ženskosti. Oni se tak samozřejmě rozhodli zdůraznit jeho obtížnou povahu s mnoha tvářemi.

Objem
30ml
100ml
Druhy vůní
chyprová
Země
Francie
Druhy parfémů
Eau de Parfum (Parfémová voda)
Rok vydání
2006
Parfumér
Jean-Claude Astier
Značka
M.Micallef
3760060775313
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.