M. Micallef Gaiac Parfémovaná voda
M. Micallef Gaiac Parfémovaná voda

M. Micallef Gaiac Parfémovaná voda

107
Skladem
4 545 Kč
  • HLAVA: bergamot
  • SRDCE: jasmín, hřebíček
  • ZÁKLAD: guajakové dřevo, vetiver, vanilka
Objem
  • 30ml
  • 100ml

 

M.Micallef Gaiac je nádherná ušlechtilá mužská dřevitá vůně vycházející z indonéského guajakového dřeva. Otevírá se svěžestí bergamotu, v srdci předvádí kořenítost hřebíčku a něžnost jasmínu a nakonec v základu postupně dosahuje svého vrcholu - do popředí vystupuje něžná vanilka, vetiver a samozřejmě guajak. Aromatické složení parfému hraje s charakteristickými přetečeními a zanechává na pokožce smyslnou stopu.

Parfémaři značky považují Gaiac za výlučně mužskou vůni, ale často dámy, které zbožňují světlé, šťavnaté kompozice, jsou připraveny s tím hádat, vyznávají svou lásku k hřejivé vůni guajakového dřeva a chtějí ji mít ve své kolekci.

M.Micallef Gaiac voní téměř současně pryskyřičnou, kouřovou sladkostí guajaku, uzenou vanilkou, koření a vetiverem. Samotný parfém je v okamžiku otevření příjemně sladký, ale pod touto horkou sladkostí se skrývá surový, zemitý vetiver pod přikrývkou vonných a kořeněných spadaných listů. Hřeje, jemně obaluje, je měkký jako kašmír, ale pod teplem a měkkostí skrývá chlad. I když díky této původní sladkosti nevyvolává smutek a zklamání. Jeho krása je prostě neuvěřitelná; vyvolává obdiv, teplé vzpomínky a příjemné fantazie. Tato vůně nám připomíná, že ve světě existuje radost a může na vás čekat doslova v příštím okamžiku.

M.Micallef Gaiac je individualita, smyslnost a potěšení, uzavřené v krásné lahvičce, příklad sofistikovanosti a dobrého vkusu svého majitele.

Objem
30ml
100ml
Druhy vůní
dřevitá
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2005
Parfumér
Jean-Claude Astier
Značka
M.Micallef
3760060773074
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.