M. Micallef Osaito EDP set 100ml + 10ml...
M. Micallef Osaito EDP set 100ml + 10ml...
M. Micallef Osaito EDP set 100ml + 10ml...
M. Micallef Osaito EDP set 100ml + 10ml...

M. Micallef Osaito EDP set 100ml + 10ml Parfémovaná voda

112
Skladem
4 959 Kč
  • HLAVA: mořské tóny, citron, grep
  • SRDCE: myrta, kritmum (mořský kopr)
  • ZÁKLAD: ambra, exotické dřeviny, pižmo, santalové dřevo
Objem
  • 100ml + 10ml

 

M. Micaleff Osaïto je další (spolu s Akowa) tvorbou parfémového domu, která údajně obsahuje nějakou „tajemnou tajnou přísadu“. Osaïto je zasvěcen Asii, její atmosféře duchovnosti a šlechty.  Láhev Osaïto je vyrobena v japonském stylu a vypadá jako hrubý vyřezaný čtverec z neprůhledného černého skla, podobný strukturovanému grafitu.

Čichová pyramida je založena na kombinaci energických citrusových tónů s mírným přízvukem sladkosti, mořských tónů, kořenitých dřevitých tónů a lehkých květinových ambrových odstíny. Parfém si zachovává pocit svěžesti větru, klidnou sílu, ušlechtilé zdrženlivost a silný a důrazně maskulinní charakter. Vůně odráží jedinečné charakterové rysy mužů z asijských zemí: klid a rozjímání, harmonická kombinace vnitřní síly a jemnosti, neotřesitelné odhodlání a cílevědomost, jakož i ideály cti a důstojnosti, které se cení především nad ostatními.

Úkolem Osaïto je poskytnout odhodlání, odvahu a sebevědomí, zdůraznit ty nejlepší mužské rysy a nečinit vás nervózním. Jeho úkolem je pomoci vám strávit rušný každodenní život a neztratit se v událostech bouřlivého dne. Parfém obklopuje nositele proudem jasné svěžesti a dává pocit přítomnosti energie.

Osaïto je pro muže parfém “must have”. Muži mohou nosit tuto vůni kdykoli a kdekoli. Bude to srozumitelné a příjemné pro všechny, je to vůně čistého, dobře udržovaného, ​​účelného člověka, který ani na konci pracovního dne nevypadá vyfouknutý, ošuntělý a unavený.

Objem
100ml + 10ml
Druhy vůní
dřevitá citrusová
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2016
Parfumér
Geoffrey Nejman
Jean-Claude Astier
Značka
M.Micallef
3760231054896
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.