Parfums de Marly Kalan  Parfémovaná voda
Parfums de Marly Kalan  Parfémovaná voda

Parfums de Marly Kalan Parfémovaná voda

366
Skladem
3 719 Kč
  • HLAVA: červený pomeranč, černý pepř, koření
  • SRDCE: levandule, sluneční tóny, absolut z pomerančového květu, kašmírské dřevo
  • ZÁKLAD: santalové dřevo, dubový mech (větvičník), ambra, dřevité tóny, fazole tonka
Objem
  • 75ml
  • 125ml

 

Pánská parfémová voda Parfums De Marly Kalan, která byla představena v roce 2019, patří k orientálním kořenitým vůním. Tento jasný a neobvyklý parfém výrazně zdůrazňuje kontrasty a byl koncipován pro milovníky vzácných parfumérských materiálů a ostrých čichových vjemů, pro mimořádné a rozporuplné estétů  21 století - lidi, kteří žijí jakoby mezi světlem a stínem a nijak zvlášť nesledují aktuální trendy. Jde o pokus člověka obrátit se k původu, o vztahu k přírodě, o tom, co nám dává a co nás učí, a vyzývá nás, abychom přemýšleli o budoucnosti, aniž bychom zapomínali na minulost.

Parfums De Marly Kalan je mnohostranný. Snadno kombinuje klasickou eleganci a moderní zvuk parfumérské módy, může být mužský a smyslný zároveň. A pro každého člověka zní velmi originálně a zdůrazňuje jeho individualitu. Jeho vynikající láhev je namalována v bohaté karmínové barvě, což je u mužských kompozic neobvyklé, ale vypadá vyzývavě působivě.

Parfums de Marly Kalan má přirozené charisma a silný charakter. Podle představ autorů by ušlechtilý orientálně-dřevitý zvuk této plnokrevné a vytrvalé vůně měl připomínat nádherné francouzské zahrady, kde pod jižním sluncem dozrávají šťavnaté plody červeného pomeranče.

Kompozice Parfums De Marly Kalan je postavena přesně na akordech červeného pomeranče, a také koření a levandule. Je jasná, dynamická a neustále mění svůj charakter, odstíny a akcenty. Koření ji dodává hloubku a krásu, zatímco šťavnaté ovoce ji činí svůdnou a okouzlující.

Intenzivní a zároveň lehký - Kalan překvapí jiskřivým začátkem neuvěřitelně atraktivní kombinace, ve které se prolínají kytice orientálního koření s čerstvými tóny centrální složky vůně - sicilského červeného pomeranče, méně sladkého a s příjemnou hořkostí kůry. Srdce vůně je plné chladných odstínů jemné levandule a chvějícího se pomerančového květu. Sofistikovaná dřevitá ambrová stopa je zdobena podmanivými tóny santalového dřeva, lesního mechu a vzácných dřev, které se spojují na pokožce, zatímco pražené fazole tonka jí dodávají hlasitý a slavnostní zvuk.

Parfums de Marly Kalan byl vytvořen pro silné osobnosti, které se nebojí vyniknout v moderní společnosti a nezapomínají na své tradice, historii a kořeny. Žijí v souladu s moderními trendy, ale někdy mohou upřednostňovat známou klasiku. Každá kapka tohoto mnohostranného jemného kořeněného elixíru ztělesňuje aristokracii, zdokonalení, eleganci a dokonce i nějaký snobství.

Objem
75ml
125ml
Druhy vůní
orientální kořenitá
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2019
Značka
Parfums de Marly
3700578525017
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.