Xerjoff Casamorati Dolce Amalfi...
Xerjoff Casamorati Dolce Amalfi...
Xerjoff Casamorati Dolce Amalfi...
Xerjoff Casamorati Dolce Amalfi...

Xerjoff Casamorati Dolce Amalfi Parfémovaná voda

973
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
2 066 Kč
  • HLAVA: jablko, šafrán, kdoule, kardamon
  • SRDCE: hřebíček, kadidlo, toluánský balzám
  • ZÁKLAD: pižmo, ambra, vanilka, fazole tonka, bílý cedr
Objem
  • 30ml
  • 100ml

 

Nachází se jižně od okouzlujícího Neapole skalnaté pobřeží Amalfi přitahovalo lidi jako magnet už od římských dob. Toto pobřeží je okouzlující kombinací neuvěřitelné krásy okolní krajiny a bujné vegetace: hustě zalesněné pobřežní hory se strmými útesy, které prudce padají do moře, obklopují malebné zátoky, rybářské vesnice a městečka nasycená místní chutí.

Radostný a jasný romantický parfém Casamorati Dolce Amalfi zdá se, že protéká starými amalfskými silnicemi a připomíná krásu a historii těchto míst. Je neobvyklý a velmi krásný. V něm jsou pryskyřičné tóny kadidla a opojný pach toluánského balzámu ochuceny osvěžujícím kořením - kardamomem a hřebíčkem, a svěžest šťavnatých aromatických plodů - kdoule a jablka - se zajímavě hraje s tóny šafránu. Lákavost a svůdnost Dolce Amalfi dodává luxusní stopa, která se skládá z okouzlujícího bílého cedru, pižma, fazole tonky a vanilky. Vůně zní opojně, odvážně, a svůdně.

Tato zajímavá unisex kompozice, postavená na orientálních motivech s gurmánskými akcenty, ztělesňuje nespoutané kouzlo jižní Itálie s rozkvetlými ovocnými sady, nádhernými vůněmi bylin a chladným mořským vánkem, který fouká přes mohutné skály.

Objem
30ml
100ml
Druhy vůní
orientální
Země
Itálie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2017
Značka
XerJoff - Casamorati
8033488150662
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.