Montale Bakhoor Parfémovaná voda
Montale Bakhoor Parfémovaná voda

Montale Bakhoor Parfémovaná voda

213
Skladem
1 653 Kč
  • HLAVA: intenzivní oud, šafrán, vyčiněná kůže
  • SRDCE: himalájské cedrové dřevo, vetiver z Haiti, santalové dřevo z Mysore
  • ZÁKLAD: šedá ambra, bílé pižmo, guajakové dřevo
Objem
  • 50ml
  • 100ml

 

Pierre Montale, fascinovaný starodávným parfumérským rituálem pocházejícím ze starověku od kočovných arabských kmenů na Středním východě, kteří ve svých domovech pálili tradiční voňavé věci - různé aromatické pryskyřice, santalové dřevo, další vonné dřeviny a přírodní oleje, vytvořil orientální dřevitý unisex parfém založený na stejných ingrediencích a na počest tohoto obřadu jej pojmenoval Bakhoor. Tato vůně se může zdát nezdvořilá a dokonce divoká, ale je velmi autentická a jako by vás zve, abyste znovu objevili mystické, zajímavé a okouzlující vůně Východu.

Parfém Montale Bakhoor je ztělesněním velkolepé jednoduchosti, je to originální a poněkud neobvyklá, ale bezchybná a harmonická kompozice s výrazným orientálním duchem. Jeho čichová pyramida se skládá pouze z několika výhradně přírodních ingrediencí, které hypnotizují a přitahují do světa orientálních snů - santalové dřevo, pryskyřice, olibanum a kadidlo - a vyznačuje se balzamickým a dřevitým charakterem.

Atmosféra, kterou Bakhoor formuje, tvoří pocit domova, tepla a útulnosti. Uvolňuje, podporuje mír a pokoru, povzbuzuje ponoření do sebe, myšlenky na sebezdokonalování, touhu zřeknout se všeho pozemského a věnovat se něčemu hlubšímu a duchovnějšímu.

Více informace o historii značky Montale>

Objem
50ml
100ml
Druhy vůní
kožená ambrová dřevitá
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2018
Parfumér
Pierre Montale
Značka
Montale
3760260456418
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.