Montale Sunset Flowers EDP
Montale Sunset Flowers EDP

Montale Sunset Flowers EDP

990
Skladem
1 750 Kč
S DPH

Tóny: petitgrain, listy citronu, zelené jablko, modrý heřmánek, růžové listy, fialka

Objem
  • 50ml
  • 100ml

 

Představte si, jak horké a jasné slunce pomalu zapadá za obzor, jak tento ohnivý kotouč padá přes vzdálenou linii a jeho poslední paprsky osvětlují kvetoucí trávník. Představte si stovky květin, které vydávají vůně ráje a ještě neměly čas se připravit ke spánku. Stejně magická, božská a jedinečná je bezkonkurenční unisexová vůně okouzlujících, parfémovaných květin Sunset.

Z květinových nití je tkaná pavučina lehkých, magických a smyslných pachů, občas zdobená ovocnými prvky. Jeho základnou je elegantní petitgrain zdobený voňavým zeleným jablkem na svrchní straně a planými fialkami na spodní straně, která podmaňuje krásu jeho jemných lístků.

Objem
50ml
100ml
Druhy vůní
květinová
Země
Francie
Druhy parfémů
Eau de Parfum (Parfémová voda)
Rok vydání
2008
Parfumér
Pierre Montale
Značka
Montale
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.