Moresque Aristoqrati
Moresque Aristoqrati

Moresque Aristoqrati

756
Skladem
8 500 Kč
S DPH
  • HLAVA: egyptská pelargónie, muškátový oříšek
  • SRDCE: pivoňka, vetiver z Madagaskaru
  • ZÁKLAD: Indonéský pačuli, ambra, vanilka
Objem
  • 50ml

 

Umění tvorby složitých čichových vzorců je blízké duchu umění skvělého umělce nebo talentovaného architekta, kdy jsou skutečná mistrovská díla vytvářena z nevýrazných materiálů. První parfém v Art kolekce Moresque byl vyvořen parfumérem Andrea Thero v roce 2015 a nesl zvučný  název Aristoqrati. Je to vůně pro muže i ženy, patří do skupiny dřevitých kořenitých vůní a obsahuje ohromující kontrasty vynikajících tónů. Čichová cesta sofistikovanosti s prvky současného umění. Dřevitá kořenitá vůně naznačuje zvláštní spojení mezi pocity vznešenosti, šlechty a umění, je to synergie zvýrazněná kontrastním a živým vetiverem z Madagaskaru. Od samého začátku vůně vychází z vůní egyptské pelargónie a kořeněného muškátového oříšku, který se vlévá do osvěžujícího srdce. Tato aliance je založena na pevných a silných tónech zemité pačuli a perzistentní ambre s vanilkou.

Parfumér Andrea Thero si od samého začátku zvolil cestu průsvitnosti a světelné mlhy - namísto převahy levandulových a citrusových tónů je vůně osvětlena méně standardními složkami.

Na ženské straně je to zelené kořeněné pelargónie, na mužské -  sladký muškátový oříšek. Měkké světlo původních tónů je mnohokrát lomeno v irisovém pylu a pižmovém oblaku, což dodává světelné záři teplého spektra - ne obtěžující všemocnou přikrývku pro celou místnost, ale stálý světlý květ pro dva, pro majitele vůně a jeho partnera. Nejde o brilanci diamantů, ale o matnou záři perel.

Vůně má ve stope nekonečnou pižmovou řeku, která snadno nese pačuli, vetiver, kumarin, ambru a vanilku. To není  mocná a jasná stopa, ale průsvitná aura. Drobné tóny, které obvykle určují mužskost parfému nebo přidávají kontrastní zvuk ve sladkých ženských vůních, uvízly v bohatém pižmovém sirupu, dřevité a pižmové ingredience nedovolují, aby aroma rychle sklouzlo a vytvořilo měkkou, zaoblenou vyrovnanost.

Moresque Aristoqrati je vhodný za každého počasí a v každém případě: může na sebe upozornit, jemně pohladit, ale nemůže si dovolit být hrubý a zaútočit. Pravděpodobně by to mělo být jako u aristokratů - všechno zůstává klidné, nenápadné a s lehkou dochutí obrovského štěstí.

Moresque Aristoqrati je vůní emocionální komunikace, hovoří jazykem tónů a akordů. Tiše se usmívá, neklopí oči a je vždy připravena obejmout: dokonale hřejivý a měkký partner.

Objem
50ml
Druhy vůní
dřevitá kořenitá
Země
Itálie
Druhy parfémů
Eau de Parfum (Parfémová voda)
Rok vydání
2015
Parfumér
Andrea Thero Casotti
Značka
Moresque
8051277311476
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.