Moresque Aristoqrati Parfémovaná voda
Moresque Aristoqrati Parfémovaná voda

Moresque Aristoqrati Parfémovaná voda

303
Skladem
7 025 Kč
  • HLAVA: egyptská pelargónie, muškátový oříšek
  • SRDCE: pivoňka, vetiver z Madagaskaru
  • ZÁKLAD: Indonéský pačuli, ambra, vanilka
Objem
  • 50ml

 

Umění vytvářet složité čichové kompozice je blízké umění skvělého umělce nebo talentovaného architekta, kdy jsou skutečná mistrovská díla vytvářena z nevýrazných materiálů. První parfém v Art kolekce Moresque byl vyvořen parfumérem Andrea Thero v roce 2015 a nesl zvučný  název Aristoqrati. Je to vůně pro muže i ženy, patří do skupiny dřevitých kořenitých a obsahuje ohromující kontrasty vynikajících tónů.

Parfumér si od samého začátku zvolil cestu průsvitnosti a světelné mlhy - namísto převahy levandulových a citrusových tónů je vůně osvětlena méně standardními složkami. Na ženské straně je to zelené kořeněné pelargónie, na mužské - sladký muškátový oříšek. Lehká hra těchto originálních tónů se mísí s pižmovým mrakem, který dodává vůni teplo a hebkost a vůně nepokrývá celý prostor, ale stává se ozdobou pro dva - majitele a jeho partnera. To není brilantnost diamantů, ale matný lesk drahých perel, ne mocná stopa, ale průsvitná aura. Malé odstíny, které obvykle definují maskulinitu parfému nebo dodávají kontrastní zvuk ženské vůni, zabraňují rychlému úniku vůně a vytvářejí jemnou, zaoblenou rovnováhu.

Moresque Aristoqrati je vhodný za každého počasí a v každém případě: může na sebe upozornit, jemně pohladit, ale nemůže si dovolit být hrubý a zaútočit. Pravděpodobně by to mělo být jako u aristokratů - všechno zůstává klidné, nenápadné a s lehkou dochutí obrovského štěstí. Jeho čichová pyramida je kombinací klasické sofistikovanosti s prvky současného umění. Dřevitá kořenitá vůně naznačuje zvláštní spojení mezi pocity vznešenosti, šlechty a umění, je to synergie zvýrazněná kontrastním a živým vetiverem z Madagaskaru, pevnými a silnými akordy zemité pačuli, vytrvalé ambry a vanilky.

Moresque Aristoqrati je vůní emocionální komunikace, hovoří jazykem tónů a akordů. Tiše se usmívá, neklopí oči a je vždy připravena obejmout: dokonale hřejivý a měkký partner.

Objem
50ml
Druhy vůní
dřevitá kořenitá
Země
Itálie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2015
Parfumér
Andrea Thero Casotti
Značka
Moresque
8051277311476
No reviews

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:

Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.