Moresque Oro Parfémovaná voda
Moresque Oro Parfémovaná voda

Moresque Oro Parfémovaná voda

312
Skladem
7 025 Kč
  • HLAVA: estragon, pelyněk, andělika
  • SRDCE: lilie z Casablanky, frangipani, vulkanizovaný styrax
  • ZÁKLAD: myrha, vulkanizované kadidlo, ambretové semena, bílé pižmo, labdanum
Objem
  • 50ml

 

Kolekce Gold je parfémové mistrovské dílo italské značky Moresque, založené na konceptu dokonalé nádhery. Toto je ztělesnění podstaty emocí, energie různých látek a čisté dokonalosti přírody prostřednictvím její hlavních elementu: vody, vzduchu, ohně a země. Tento koncept kulminuje ve vůně Moresque Oro, která ztělesňuje vrchol ideálu a je věnovaná pátému elementu. Je to jeden z nejcennějších kovů na Zemi, který lze přeměnit v prášek, na kapalinu (ano, zlato se stává tekutým při 1064°C) nebo z něj vyrobit klenot. Je to zlato, které vyjadřuje absolutní krásu a zosobňuje apogee dokonalosti. Čichová pyramida je podle tvůrců parfému čichovým příběhem o tání zlata. Hlavními ingrediencemi srdce a základu vůně jsou vulkanizované suroviny, které vyprávějí příběh tohoto fascinujícího procesu svými teplými a zakouřenými odstíny a dodávají kompozici trojrozměrný a jedinečný charakter.

Orientální vůně Moresque Oro je čistá a neomezená láska, která sjednocuje a naplňuje vše v našem světě a je zahalena tajemstvím, hádankami a intrikami. Pomáhá se vyrovnat se všemi problémy, najít cestu ven z obtížné situace a dává sílu věřit a doufat. Parfém Moresque Oro je skutečnou láskou ve zlaté láhvi, která se otevře jeho majiteli, ukáže  mu, co je v tomto světě opravdu důležité a za co je třeba bojovat. V této vůni je něco magického a mystického a kořeněné tóny jí přidávají určité tajemství.

Stejně jako celá kolekce Moresque Gold jsou zlaté láhve Moresque Oro vytvářeny výhradně ručně.

Objem
50ml
Druhy vůní
orientální
Země
Itálie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2018
Parfumér
Andrea Thero Casotti
Značka
Moresque
8051277330187
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.