Parfums de Marly Kuhuyan  Parfémovaná voda
Parfums de Marly Kuhuyan  Parfémovaná voda

Parfums de Marly Kuhuyan Parfémovaná voda

367
Skladem
4 959 Kč
  • HLAVA: listy fialky, jasmín
  • SRDCE: kůže, otočník
  • ZÁKLAD: oud (agarové dřevo), pravá ambra, fazole tonka
Objem
  • 125ml

 

Parfums de Marly Kuhuyan je vůně, která mistrovsky kombinuje jasně protichůdné tóny, zaujme jak lehkostí a svěžestí fialky a jasmínu, tak intenzitou kůže a fazolí tonka. Je to dřevitá kožená vůně s výraznými oudovými tóny, ušlechtilá a velmi stylová, vytvořená pro harmonickou, mnohostrannou a otevřenou osobu, žijící plnohodnotný a bohatý život. Její elegantní zvuk ladně podtrhuje přirozenou přitažlivost a vrozené kouzlo jeho šťastného majitele. Kožené vůně tradičně vyvolávají touhu po radosti a vášni a nádherná aromatická aura tohoto unisex parfému není výjimkou. Rovněž podporuje projev smyslnosti a sexuality, jako by volal po oddání se emocím a potěšení.

V horních akordech parfémové pyramidy můžete cítit jemnou květinovou nádheru medového jasmínu a šťavnatých fialkových listů, nesoucích něhu a měkkost. V srdci parfému se k nim připojí krásná melodie smyslné kůže a okouzlujícího vanilkového heliotropu, které vytváří téměř intimní zvuk kompozice. A v tajemné stope základu jsou propleteny koření, kouřové fazole tonka, teplá šedá ambra a tajemný oud.

Parfums de Marly Kuhuyan je vůně kontrastů, rozporuplná a lákavá svou krásou. Opravdu se každému líbí skutečnost, že jeho opojná aura překypující něhou a jemností postupně odhaluje celou bouři emocí.

Objem
125ml
Druhy vůní
dřevitá kožená
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2013
Parfumér
Alexandra Kosinski
Značka
Parfums de Marly
3700578513007
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.