Rania J. T. Habanero Parfémovaná voda
Rania J. T. Habanero Parfémovaná voda

Rania J. T. Habanero Parfémovaná voda

960
Skladem
2 479 Kč
  • HLAVA: růžový pepř, černý pepř, kardamom
  • SRDCE: tabák
  • ZÁKLAD: kůže, kadidlo, santalové dřevo, myrha, oud
Objem
  • 50ml

 

Rania J. T. Habanero je hluboký, teplý, okouzlující dřevitě kořeněný unisex parfém. To je tmavý a svěží černý tabák s rytmem kubánských nocí... Tanec, který kombinují půvab a lásku k životu. Vysoká energie a hluboké emoce.

Tabák je středobodem kompozice, která se otevírá energickou kombinací kardamonu a černého a růžového pepře. A zvuk dotváří ušlechtilé sametové santalové dřevo, mírně sladký oud ctěný na východě, kouřově aromatická myrha, kadidlo a jemná vůně kůže.

Tento parfém je živým příkladem nádherné kombinace kambodžského oudu s čokoládově hnědými tabákovými listy. Tmavé dřevo a tabákové listy sušené na horkém slunci vydávají bohatou fermentovanou vůni. Není známo, kde tabák končí a začíná oud.

Genialita této vůně spočívá v tom, že voňavkář spojil všechny chaotické rozptýlené ingredience do jednoho harmonického celku a pomocí měkké zemité myrhy uvázal houbovou vlhkost oudu s krémovou sladkostí tabákových listů. To, co mohlo být hrubou kakofonií, se proměnilo v lahodnou a sofistikovanou tabákovou vůni.

Objem
50ml
Druhy vůní
dřevitá kořenitá
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2014
Parfumér
Rania Jouaneh
Značka
Rania J.
3760068660062
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.