Moresque Sandal Granada Parfémovaná voda
Moresque Sandal Granada Parfémovaná voda

Moresque Sandal Granada Parfémovaná voda

319
Skladem
7 025 Kč
  • HLAVA: bergamot
  • SRDCE: santalové dřevo, růže, kůže
  • ZÁKLAD: vanilka, kadidlo, med
Objem
  • 50ml

 

Moresque Sandal Granada je hymna architektury, historie a kouzla posledního arabského hlavního města Evropy - Granady a pocta největší památce arabského umění na světě - Alhambře. Vůně ilustruje kouzlo arabsko-maurské atmosféry a představuje luxusní každodenní život sultánů v jejich krásných palácích, postavených nejlepšími řemeslníky a vyzdobenými nejcennějšími materiály, včetně slavného santalového dřeva, které bylo vždy ceněné pro jeho sofistikovanost a krásu.

Inspirativní dílo skutečného umělce vždy přikazuje upřímnou úctu a přesně takové nádherné stvoření je vůně italského parfémového domu Moresque zvané Sandal Granada. Jeho kouzlo začíná lahví, která navzdory nedostatku jasného designu zanechává pocit luxusu. Mírně rozmazané různobarevné skvrny ušlechtilých zlatých a hnědých odstínů vyvolávají dojem archeologického nálezu. Láhev je jako stará amfora, která i přes ničivé účinky času zůstává úžasně krásná a svou elegancí vzrušuje představivost moderních znalců.

Tvůrci Moresque Sandal Granada soustředili se na centrální notu santalového dřeva. Vzácné santalové dřevo, obalené v nádherné orientální atmosféře v maurském stylu, okouzlí sofistikovaností pryskyřičných odstínů, přitahuje krémovou hloubkou své smyslností a přikrývá lehkým pudrovitým oblakem.

Moresque Sandal Granada je vůně pro ženy a muže, patří do skupiny orientálních dřevitých vůní.

Objem
50ml
Druhy vůní
dřevitá
Země
Itálie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2017
Parfumér
Andrea Thero Casotti
Značka
Moresque
8051277330019
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.