Xerjoff Shooting Stars Collection -...
Xerjoff Shooting Stars Collection -...

Xerjoff Shooting Stars Collection - Allende Parfémovaná voda

988
Poslední kus skladem
4 876 Kč
  • HLAVA: madagaskarská vanilka, magnólie
  • SRDCE: madagaskarská vanilka, kakao
  • ZÁKLAD: madagaskarská vanilka
Objem
  • 50ml

 

Xerjoff Allende je dárek, který spadl z nebe. Jedná se o parfém vzácný jako meteorit, který spadl v Mexiku v roce 1969 a podle kterého dostal tento krásný výtvor své jméno. Sofistikovaná harmonie založená na magnólii se odráží v jeho srdcových notách, zatímco celou vůni obklopuje opojný tok madagaskarské vanilky.

Parfém Xerjoff Allende z kolekce Shooting Stars je velmi neobvyklá a extrémně ženská vůně, která patří do skupiny květinových gurmánských. Přitahuje s převahou madagaskarské vanilky na všech úrovních čichové pyramidy.

První seznámení s vůní začíná sladkou madagaskarskou vanilkou, která je protkána jasnou a bohatou magnólií. V hloubce složení jsou odhaleny tóny kakaa a ještě intenzivnější vanilkové aroma. Je to vanilka, která dotváří zvuk vůně, a ji lze také slyšet ve stope vůně, která je cítit snadno, svěže a vášnivě.

Xerjoff Allende je vůně, která nenápadně zahalí, jemně zahřeje a dodá teplo a dobrou náladu.

Objem
50ml
Druhy vůní
květinová gurmánská
Země
Itálie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2018
Značka
XerJoff - Stars Collection
8033488153922
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.