Xerjoff Oud Stars Collection -...
Xerjoff Oud Stars Collection -...

Xerjoff Oud Stars Collection - Alexandria II Parfémovaná voda

988
Poslední kus skladem
6 446 Kč
  • HLAVA: jablko, levandule, růžové dřevo, skořice, vzácné ovocné tóny
  • SRDCE: Bulharská růže, bílé cedrové dřevo, konvalinka
  • ZÁKLAD: Laoský oud, santalové dřevo, vanilka, ambra, pižmo
Objem
  • 50ml

 

Všechny parfémy v kolekci Xerjoff Oud Stars jsou inspirovány starodávnými arabskými parfumérskými tradicemi, přepracovány a zušlechtěny moderními mistry, a jak název napovídá, obsahují jednu z celosvětově nejoceňovanějších parfémových složek - oud.

Tato kolekce je věnována výpravě slavného arabského putujícího kupce  ze 14. století Ibn Battuty a každá vůně nese jméno jednoho z měst nebo míst, které navštívil a popsal ve své knize. Alexandria II je čichové ztělesnění starověkého hlavního města Egypta, nádherný orientální dřevitý parfém plný bohatých ovocných, luxusních květinových a vynikajících kořenitých tónů. Uchvacuje bohatostí a nasyceností, mnohostranným zvukem, okouzluje skvělou vůní a je inspirován rituálem pálení kadidla v překrásné Alexandrii - městě, které svou slávou konkurovalo hlavnímu městu Římské říše - velkolepému Římu.

Ústřední místo ve vůni zaujímá kouřová stopa tajemného dřeva laoského ouda, která je obklopena příjemnými, svěžími květinovými, ovocnými a dřevitými podtóny a končí božským vanilkovo-ambrovým základem, zvýrazněným zvukem ušlechtilého santalového dřeva a smyslného pižma. Jedná se o krásný měkký oud, který odhaluje orientální motivy, ale nepotlačuje ostatní noty. V Alexandrii II je vše harmonické,  je v ideální rovnováze a plné tajemného hlubokého významu.

Objem
50ml
Druhy vůní
orientální dřevitá
Země
Itálie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2012
Parfumér
Chris Maurice
Značka
XerJoff - Stars Collection
8033488154950
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.