Xerjoff JTC More Than Words Parfémovaná voda
Xerjoff JTC More Than Words Parfémovaná voda

Xerjoff JTC More Than Words Parfémovaná voda

987
Poslední kusy skladem
3 554 Kč
  • HLAVA: labdanum, kadidlo, ovocné tony
  • SRDCE: agarové dřevo, květinové tóny, orientální tony
  • ZÁKLAD: pravá ambra, dřevité tóny
Objem
  • 50ml
  • 100ml

 

Bohémská a fascinující orientální dřevitá unisex kompozice More Than Words, stejně jako všechny ostatní z kolekce Xerjoff Join The Club, je věnována lidským talentům a způsobům sebevyjádření. V tomto případě jde o poctu literatuře a vůbec spisovatelskému talentu. Je to vůně, která koncentruje inspiraci, lyrickou náladu a duch tvůrčí svobody. Nádherný závoj tohoto jedinečného parfému, jako řádky kultovní básně, je skutečným uměleckým dílem a zdá se, že vás zavede do elitního klubu spisovatelů a básníků - do světa ticha a knihovních regálů, starých knih a literárních novinek.

Čichová pyramida vůně je dokonalou a harmonickou rovnováhou kombinace jejích ingrediencí a jako u mnoha skvělých děl je výsledkem něco víc než jen jejich součet.

Voňavá melodie More Than Words zní zářivě, hravě a velmi ušlechtile, prolínají se v ní nenápadně ovocné tóny, luxusní květinové akordy, hřejivé dřevité a opojné orientální tóny. Parfém má bohatý charakter, smyslnou hloubku, ale zároveň působí zdrženlivě a skromně.

Objem
50ml
100ml
Druhy vůní
orientální dřevitá
Země
Itálie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2012
Parfumér
Chris Maurice
Značka
XerJoff - Join The Club
8033488155124
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.