M. Micallef Spiritual EDP
M. Micallef Spiritual EDP
M. Micallef Spiritual EDP
M. Micallef Spiritual EDP

M. Micallef Spiritual EDP

1101
Vyprodáno
5 000 Kč
S DPH
  • HLAVA: oud (agarové dřevo), bílý pepř
  • SRDCE: jasmín, bílý cedr
  • ZÁKLAD: ambra, vanilka, dubový mech

Spiritual M. Micallef je vůně pro muže a ženy, patří do skupiny orientálních kořeněných vůní. Martine Micallef a Geoffrey Neuman ze značky M.Micaleff nabízejí další vůni do kolekce Secret of Love - Spiritual. Vůně přitahují náš šestý smysl, každá z nich je zasvěcena určité hluboké emoci, které podle tvůrců značky musíme objevit a odhalit sami v sobě.

Tajemný a zajímavý čichový zážitek. Ženská a zároveň odvážná, vůně z nejčistších ingrediencí, shromážděná dohromady, nám vypráví příběh vnitřní obnovy, jednoty v lásce a duchovní intimity. Jeho dokonalá rovnováha oslavuje společný osud dvou duší, jejich vzájemné porozumění téměř na telepatické úrovni.

Spiritual pomáhá svému majiteli snít. Vůně, která je stvořena mimo žánry a kánony, nás osvobozuje od všech konvencí a odvádí nás do sedmého nebe: do magickém stavu, kdy nelze popsat naše pocity. Vůně vypráví o společném osudu obou a takové silné morální blízkosti, že se zdá, že partneři si navzájem rozumějí, nejen pouhým slovem, ale I telepaticky. Aby zprostředkovali tuto duchovní jednotu, pokusili se parfuméři značky vytvořit kompozici M. Micallef Spiritual jako harmonickou, vyváženou a ověřenou do nejmenších detailů a nuancí. Měla se stát hodnou velkého pocitu pravé a upřímné vzájemné lásky. Jak je tomu často u takových vznešených vůní, které hovoří o duchovním světě, dostala tato verze orientální zvuk, který byl doplněn jasnými pikantními přízvuky.

Objem
75ml
Druhy vůní
orientální květinová
Země
Francie
Druh
Eau de Parfum (Parfémová voda)
Rok vydání
2019
Značka
M.Micallef
3760231054841
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.