M. Micallef Watch EDP
M. Micallef Watch EDP

M. Micallef Watch EDP

227
Skladem
6 000 Kč
S DPH
  • HLAVA: broskev, švestka, mandarinka
  • SRDCE: jasmín, tuberóza, neroli, vanilka
  • ZÁKLAD: bílé pižmo, ambra
Objem
  • 30ml
  • 100ml

M. Micallef Watch - vůně, která evokuje nejjasnější pocity a vzrušuje představivost, jak to bylo velmi populární po mnoho let.

Zdá se, že vám M. Micallef Watch připomíná, že navzdory skutečnosti, že čas běží vpřed a nekončí, můžete tuto vůni použít ke zpomalení jeho průběhu a návratu do těch okamžiků svého života, kde jste se cítili nejpohodlněji.

Originální vůně ovoce a květin Micallef Watch si rychle získala popularitu u žen, které se dobře orientují v luxusních parfémech. Vznešenost a temperament těchto duší nelze popsat slovy: každá nota je jimi nasycena. Svůdný, ale nenápadný, ženský a neobvykle smyslný Micallef Watch nebyl marně vypuštěn na trh pod heslem „Čas lásky“, protože ho opravdu zosobňuje. Zrcadlící a mírně odvážný motiv Micallef Watch je dokonalým společníkem pro ženu, která se chystá na důležité setkání. Jeho jasné pikantní tóny vůně uvedou ženu do příslušné nálady a vytvoří kolem její majitelky teplý a atraktivní oblak. U takové ženy si člověk nemůže pomoci, ale otočí se, stejně jako člověk nemůže přestat obdivovat její bezvadný styl a vkus. Micallef Watch je perfektní vůně, aniž by bylo cokolí navíc řečeno o čisté osobnosti jejího majitele. Možná, když si sama zvolila tento konkrétní parfém, otevírá tato žena dveře novému životu, učiní krok k novým pocitům a nejlepším bodům zvratu ve svém osudu. S vůní Micallef Watch je to skutečně možné, protože žádný jiný parfém není schopen dát tolik sebevědomí a připravenosti na příjemné změny.

Objem
30ml
100ml
Druhy vůní
květinová
Země
Francie
Druh
Eau de Parfum (Parfémová voda)
Rok vydání
2002
Parfumér
Jean-Claude Astier
Značka
M.Micallef
3760060773029
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.