Parfums de Marly Delina EDP
Parfums de Marly Delina EDP

Parfums de Marly Delina EDP

682
Skladem
5 500 Kč
S DPH
  • HLAVA: bergamot, rebarbora, liči, muškátový oříšek 
  • SRDCE: růže, konvalinka, pivoňka, vanilka
  • ZÁKLAD: bilé pižmo, kashmeran
Objem
  • 75ml

Kdyby se král Louis XV. ze své doby mohl podívat na dnešek, byl by šťastný. Ve francouzské sbírce vůní Parfums de Marly se propojily dvě největší z jeho všech vášní - láska k parfumerii a ke koním. Každá vůně značky, stejně jako vůně pro ženy Delina, je pojmenována po jednom z půvabných obyvatel královských stájí 18. století.

Pocit vnitřní svobody a světla vzniká při prvním pohledu na hladké linie růžové láhve. A stejná emocionální nálada zůstává až do posledních záchvěvů melodie provedené skladbou Parfums de Marly Delina. Parfumér Quentin Bisch vytvořil elegantní květinovou kytici, ve které je centrální místo obsazeno luxusními tóny turecké růže, s neméně krásným rámováním s tóny konvalinek a pivoňky. Mistr se postaral o předehru k tomuto velkolepému triu a naplnil vstup pramenem sladkých, zelených a citrusových odstínů. Rafinované tóny muškátového oříšku dodávají eleganci nádherné směsi tónů liči, rebarbory a bergamotu. Světelné kapičky zeleného koktejlu se nalijí na jemné sametové okvětní lístky a voňavá vlna zakrývá záhadně smyslné, magicky ženské balsamické závěrečné akordy. Nadčasový a zároveň moderní charakter parfému zdůrazňují plynulé, měkké a hedvábné nitě kadidla, bílého pižma a vanilky.

Delina se však odvolává na historickou Francii pouze navenek. Uvnitř jemné lahve připomínající jemný růžový dezert ukrývá moderní voňavou tekutinu, která plně odpovídá duchu dnešní doby. Quentin Bisch vytvořil potenciální bestseller - dnes módní, ovocně-ovocný koktejl bez cukru, vhodný pro doslova jakoukoli životní situaci. Jeho dívčí postava vůbec nenaznačuje lehkomyslnost majitele, nýbrž snadný přístup ke všemu, s čím se na své cestě setká.

Objem
75ml
Druhy vůní
květinová
Země
Francie
Druh
Eau de Parfum (Parfémová voda)
Rok vydání
2017
Parfumér
Quentin Bisch
Značka
Parfums de Marly
3700578521002
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.