Parfums de Marly Darley EDP
Parfums de Marly Darley EDP

Parfums de Marly Darley EDP

38
Skladem
5 000 Kč
S DPH
  • HLAVA: citron, bergamot, máta
  • SRDCE: růže, pomerančový květ, levandule, rozmarýna, skořice
  • ZÁKLAD: guajakové dřevo, santalové dřevo, pačuli, ambra, fazole tonka
Objem
  • 125ml

Potkali jste takové muže, kteří v kráse, stylu a sofistikovanosti vkusu nezaostávají za majestátními ženami? Navíc nepostrádají přímá mužská srdce, která mohou být nejspravedlivějšími kritiky, a to i v oblasti parfumerie. Možná proto právě mistři vonných kompozic věnovali náročným znalcům opravdové krásy své stvoření Marly Darley, vydané pod značkou jedné z nejvíce aristokratických značek na trhu.

Koktejl Marly Darley, testovaný generacemi, vytváří podle našeho názoru obraz ideálního muže, který některé ženy mohou považovat za zosobnění skutečného božstva. Je uctíván, jako by žil k dokonalosti, porušoval všechny pozemské a božské zákazy. Projít kolem takového představitele silnějšího pohlaví, aniž by otočila hlavu, si může dovolit jen žena se skutečně ledovým srdcem, a I ta si ve skrytu duše všimne nádhery moderního svůdce. Zároveň překvapivě nelze maskulinitu, půvab a krásu gentlemanského řádu, zprostředkovanou nenapodobitelnou kyticí Marly Darleyové, považovat za příliš chladnou a nepřístupnou, naopak zahřívá a přitahuje tajemství hřejivé duše, což vede k emocionalitě a smyslnosti obrazu.

Toaletní voda od renomovaného výrobce se kvalitativně liší nejen aristokracií umírněného proudu, ale také dynamikou sexuality. Konec konců, není bez důvodu, že se říká, že skutečnou vášeň může vytvářet pouze mysl přírody, která má hloubku poznání životních pravd a mimořádnou krásu vnitřního světa. Není divu, že člověk, který upřednostňuje tuto konkrétní parfémovou kompozici, je často posedlý četnými vášněmi, i když se snaží své slabiny na veřejnosti neukazovat. Určitě však propadne okouzlení tou dámou, která pozvedne magický oblak Marly Darley na novou úroveň smyslnosti spolu s úžasným majitelem této nepřekonatelné vůně.

Balení toaletní vody se vyrábí v souladu s kodexem šlechty a aristokracie: zlatý uzávěr a jednoduchá láhev s rozeznatelným rytím jsou nejlepším důkazem kvality pod hlavičkou slavného parfému.

Objem
125ml
Druhy vůní
orientální fougere
Země
Francie
Druh
Eau de Parfum (Parfémová voda)
Rok vydání
2012
Parfumér
Francis Deleamont
Značka
Parfums de Marly
3700578501004
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.