Parfums de Marly Pegasus EDP
Parfums de Marly Pegasus EDP

Parfums de Marly Pegasus EDP

688
Skladem
4 200 Kč
S DPH
  • HLAVA: cypřiš, fialové listy, bergamot, koření, šafrán
  • SRDCE: jasmín, mandle, levandule
  • ZÁKLAD: pravá ambra, vanilka, santalové dřevo
Objem
  • 75ml
  • 125ml

Ve světě parfumerie existují skutečně nezapomenutelné vůně, které i po mnoha letech i nadále symbolizují zvláštní data nebo události v životě společnosti. Mezi takové jedinečné skladby patří toaletní voda pro skutečné muže Marly Pegasus, která byla vytvořena na počest královských plemen v rámci elitního chovu.

Unikátní parfém Marly Pegasus je založen na spojení dostatečně silných a výrazných složek, které označují půvabný pohyb rychlých koní. Toaletní voda aristokratického původu přivede svého majitele znovu a znovu do světa síly a krásy, elegance a milosti. Účinek vůně se jeví jako intenzivní a vzrušující jako skutečná mužská síla. Symbol této skladby - mýtický Pegasus - navíc označuje dlouho očekávané a inspirované vítězství, které je nedílnou vlastností každého skutečného člověka.

Každý dobyvatel naší doby, upřednostňující Marly Pegasus, se bude jistě cítit nabitý vzrušující energií této vůně, která na něj od první minuty upoutá zvláštní pozornost. Díky působení této toaletní vůně se silnější pohlaví bude cítit sebevědomě a inspirovaně, protože harmonie aristokratických not bude neustále podporovat jeho sebevědomí. Navíc je takový muž již skutečným individualistou, jehož tlaku nemohou odolat ani jiní dobyvatelé, ani jejich křehcí společníci. A zároveň zástupce silnějšího pohlaví, který si raději užívá svobodného ducha okřídleného Pegase, má úžasné zdokonalení akcí a půvabnost převádění svých drahocenných plánů do života, a proto vždy zůstává středem univerzální pozornosti a obdivu.

Jednoduchá láhev nádherného složení Marly Pegasus není vyrobena z obvyklého skla, ale z atraktivního stříbrného kovu. Symbol Royal Racing - dva vzpínající se koně – je vyryt na flakonu, a to vše zdůrazňuje černá krabička.

Objem
75ml
125ml
Druhy vůní
orientální fougere
Země
Francie
Druh
Eau de Parfum (Parfémová voda)
Rok vydání
2011
Parfumér
Hamid Merati-Kashani
Značka
Parfums de Marly
3700578506122
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.