Parfums de Marly Hamdani EDP
Parfums de Marly Hamdani EDP

Parfums de Marly Hamdani EDP

347
Skladem
6 000 Kč
S DPH
  • HLAVA: myrha, olibanum
  • SRDCE: guajakové dřevo, med, hřebíček
  • ZÁKLAD: benzoin, kůže, papyrus, santalové dřevo, styrax, tabák
Objem
  • 125ml

Vůně Hamdani odráží vznešenost, vytrvalost a vynikající, silnou atletickou postavu koní tohoto plemene, je to jeden z nejinteligentnějších a nejrozvinutějších koní. Vůně patří do rodiny lesních kořenitých parfémů, odráží poklady východu a módní moderní orientální trendy.

Vynikající orientální dřevěný koktejl Marly Hamdani je určen pro muže a ženy. Tvůrci voňavé linky používali tradice orientálních parfémů s moderními pohledy na vůně. Takže spojují vůně do pikantní a zároveň nadšené kytice. Unisex charakter dělá kompozici atraktivní a složitou. Mnohostranná aura je schopna přenést majitele do vzdálených zemí. Zde odvážlivci, vybírající si tento voňavý koktejl, očekávají smyslná dobrodružství a neuvěřitelnou něhu. Ženy v halo tohoto neuvěřitelného parfému získávají zvláštní kouzlo, zajímavé tajemství. Podstatou skladby Marly Hamdani se stává vstupenka do pohádky, do kouzelného lesa plného lesních aroma, sladkých odstínů rostlin a slunečního svitu, který prochází hustými větvemi. Stejně jako lektvar čarodějnice je parfém postaven na emocionalitě hřebíčku, medu, míru, olibanu a luxusního tónu. To vše vede k nádheře a smyslnosti skutečného zvuku.

Objem
125ml
Druhy vůní
orientální dřevitá
Země
Francie
Druh
Eau de Parfum (Parfémová voda)
Rok vydání
2013
Parfumér
Fabrice Pellegrin
Značka
Parfums de Marly
3700578510006
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.