Parfums de Marly Kuhuyan EDP
Parfums de Marly Kuhuyan EDP

Parfums de Marly Kuhuyan EDP

348
Skladem
6 000 Kč
S DPH
  • HLAVA: listy violky, jasmín
  • SRDCE: kůže, otočník
  • ZÁKLAD: oud, pravá ambra, fazole tonka
Objem
  • 125ml

Vůně Kuhuyan odráží dynamiku, sílu a radost těchto nádherných koní, ale vždy v souvislosti s jejich elegancí a sofistikovaností. Kuhuyan - kořenitá vůně s výraznými tóny ouda. Parfém odráží vůni jediného patrona království světla, ve kterém vládne světu. Vůně představuje půvabnou a majestátní stránku koní.

Kožené vůně tradičně odhalují smyslná potěšení a vášně. Není divu, že voňavá aura kytice Marly Kuhuyan je zaměřena na sexualitu a přitažlivost. Díky unisexové povaze parfému je pro ženy ještě více žádoucím. Díky lakonické kombinaci přísných tónů je parfémový vzorec vylepšen. Gurmáni jistě pocítí jemné květinové srdce, které je nižší než emoce kůže. Jasmínový a fialkový list tvoří něhu a pikantnost, která se následně promění v koženou smyslnost. Měkký, téměř intimní zvuk základny Marly Kuhuyan je postaven na emocích ambry a cenných stromech Agar. Opojná aura je vhodná jako večerní doplněk nebo každodenní parfém v chladném období. Tato vůně oslovila miliony žen díky skutečnosti, že se vzorec kůže třpytí něhou a jemností a postupně odhaluje celou bouři emocí.

Objem
125ml
Druhy vůní
kožená
Země
Francie
Druh
Eau de Parfum (Parfémová voda)
Rok vydání
2013
Značka
Parfums de Marly
3700578513007
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.