Stačí jeden nákup v hodnotě nad 2000 Kč a po vyplnění a odevzdání jednoduchého registračního formuláře na pokladně je Zákaznická karta SCENTS VARIETY Vaše.

Zákaznici, kteři nakoupili přes náš e-shop obdrží zákaznickou kartu společně s nákupem. Opravdu si vážíme našich věrných zákazníku.

Držitel Zákaznické karty SCENTS VARIETY bude informován o aktuálních poskytovaných výhodách, vyhlášených akcích a nabídkách prostřednictvím e-mailu, proto určitě nepodceňte vyplnění těchto údajů v registračním formuláři!

Čím více u nás budete nakupovat, tím větší slevu získáte:

- už od prvního nákupu se Zákaznickou kartou máte slevu 3%

  • při dosažení obratu ve výši 15000,- Kč bude nastavena sleva 6% na kartu.
  • při dosažení obratu ve výši 30000,- Kč bude nastavena sleva 9% na kartu.
  • při dosažení obratu ve výši 60000,- Kč bude nastavena sleva 12% na kartu.
  • při dosažení obratu ve výši 100000,- Kč bude nastavena sleva 15% na kartu.
  • při dosažení obratu ve výši 200000,- Kč bude nastavena sleva 20% na kartu.

Zákaznické slevy se nedají kombinovat s ostatními akčními slevami.

- pro držitele Zákaznických karet SCENTS VARIETY se v předem vyhlášených termínech konají 20% slevy na veškeré nabízené zboží. Další výhodou pro držitele této karty je to, že získáte další slevu ve výši 5% na narozeniny. Na tuto zákaznickou kartu mohou načítat nákupy i vaši rodinní příslušníci či přátelé. Stačí na pokladně nahlásit jméno vlastníka karty a jeho bydliště či číslo karty. Kartu není nutné mít u sebe fyzicky. Tato slevová karta je na dobu neurčitou. Slevy na základě zákaznické karty se neposkytují na zboží zlevněné či zboží v akci.

Slevu poskytovanou na základě zákaznické karty nelze uplatnit společně se žádnou jinou slevou (např. se slevovými kupony v letácích, atd.) Společnost může změnit slevový program podle svého uvážení a bez předchozího upozornění zákazníků a kdykoliv bez udání důvodu ukončit.

Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.