Po osobním nákupu v obchodě za více než 2 000 Kč můžete vyplnit jednoduchý registrační formulář, který si můžete vzít od prodejce a získat kumulativní Zákaznickou kartu SCENTS VARIETY! Rovněž stačí provést stejný nákup za více než 2 000 korun v našem internetovém obchodě a spolu s objednávkou obdržíte naši Zákaznickou kartu. Velmi si vážíme našich věrných zákazníků. Držitelé kumulativní Zákaznické karty SCENTS VARIETY budou jako první vědět o všech výhodných propagačních akcích a nabídkách e-mailem, takže buďte opatrní a nedělejte chyby při vyplňování registračního formuláře.

Čím více u nás budete nakupovat, tím větší slevu získáte:

- už od prvního nákupu se Zákaznickou kartou máte slevu 3%; - při dosažení obratu ve výši 15000,- Kč bude nastavena sleva 6% na kartu;

- při dosažení obratu ve výši 30000,- Kč bude nastavena sleva 9% na kartu;

- při dosažení obratu ve výši 60000,- Kč bude nastavena sleva 12% na kartu;

- při dosažení obratu ve výši 100000,- Kč bude nastavena sleva 15% na kartu;

- při dosažení obratu ve výši 200000,- Kč bude nastavena sleva 20% na kartu.

Zákaznické slevy se nedají kombinovat s ostatními akčními slevami.

- pro držitele Zákaznických karet SCENTS VARIETY se v předem vyhlášených termínech konají 20% slevy na veškeré nabízené zboží. Další výhodou pro držitele této karty je to, že získáte další slevu ve výši 5% na narozeniny. Na tuto zákaznickou kartu mohou načítat nákupy i vaši rodinní příslušníci či přátelé. Stačí na pokladně nahlásit jméno vlastníka karty a jeho bydliště či číslo karty. Kartu není nutné mít u sebe fyzicky. Tato slevová karta je na dobu neurčitou. Slevy na základě zákaznické karty se neposkytují na zboží zlevněné či zboží v akci.

Slevu poskytovanou na základě zákaznické karty nelze uplatnit společně se žádnou jinou slevou (např. se slevovými kupony v letácích, atd.) Společnost může změnit slevový program podle svého uvážení a bez předchozího upozornění zákazníků a kdykoliv bez udání důvodu ukončit.

Slevy na karty jsou poskytovány následovně:

1. Zpočátku bude na vaší kartě nastavena sleva 3%

2. Nárok na slevu ve výši 6% z ceny zboží včetně DPH vzniká poté, co celková částka nákupu v salónech SCENTS VARIETY přesáhne částku 15 000 Kč včetně DPH. Z každého dalšího nákupu bude klientovi poskytována 6% sleva, dokud nebude stanoven nový limit pro následnou slevu.

3. Nárok na slevu ve výši 9% z ceny zboží, včetně DPH, vzniká poté, co celková částka nákupu v salónech SCENTS VARIETY přesáhne částku 30 000 Kč včetně DPH. Z každého dalšího nákupu bude klientovi poskytována sleva 9%, dokud nebude stanoven nový limit pro následnou slevu.

4. Nárok na slevu ve výši 12% z ceny zboží, včetně DPH, vzniká poté, co celková částka nákupu v salónech SCENTS VARIETY přesáhne částku 60 000 Kč včetně DPH. Z každého dalšího nákupu bude klientovi poskytována sleva 12%, dokud nebude stanoven nový limit pro následnou slevu.

5. Nárok na slevu 15% z ceny zboží, včetně DPH, vzniká poté, co celková částka nákupu v salonech SCENTS VARIETY přesáhne částku 100 000 Kč včetně DPH. Z každého dalšího nákupu bude klientovi poskytována sleva 15%, dokud nebude stanoven nový limit pro následnou slevu.

6. Nárok na slevu ve výši 20% z ceny zboží včetně DPH vzniká poté, co celková částka nákupu v salónech SCENTS VARIETY přesáhne částku 200 000 Kč včetně DPH. Tato diskontní sazba pro naše nejvěrnější zákazníky je maximální.

Přejeme vám příjemné nakupování se zákaznickou kartou SCENTS VARIETY.

Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.