Vítáme návštěvníky našich webových stránek, kteří, stejně jako my, dali přednost nádhernému, okouzlujícímu a pestrému světu nikové parfumerie.

Zaručujeme Vám podmanivou dobrodužnou výpravu do země vůní a těm z Vás, kteří si budou přát stát se našimi klienty, se celými svými silami vynasnažíme poskytnout dokonalý servis a potěšení z nákupu.

Na webové stránky jsme pro Vás umístili celou řadu informací, které by Vás mohly zajímat a být pro Vás užitečné, a také jsme otevřeli e-shop, v němž si můžete zakoupit třeba zboží, které již dlouho a dobře znáte, nebo si udělat radost novou a dosud nevyzkoušenou vůní. Otevření řetězce salónů nikové parfumerie v České republice je náš nový projekt, logické vyústění našich zkušeností v oblasti provozování parfumerií.

Začínali jsme v roce 2013, kdy jsme otevřeli první parfumerii v Karlových Varech. Od té doby se náš projekt neustále rozvíjí, rozšiřujeme sortiment nabízených výrobků a počet našich poboček v různých městech. A přestože prodej parfumářského zboží není vůbec snadná práce, je naším koníčkem, který máme rádi a snažíme se proto dělat vše proto, aby se naši klienti mohli v plné míře těšit z vytříbených a elitních parfémů.

Vězte, že niková parfumerie je nyní tím, co je v České republice snadno a pohodlně k dostání. V našich obchodech je obrovský výběr různého sortimentu, který pravidelně doplňujeme. Najdete v něm jak novinky, tak i klasické dámské, pánské a unisex vůně v těch nejrůznějších cenových kategoriích, od velkých a populárních výrobců, přes nové nikové značky známých parfumářských domů Ománu, Francie, Itálie, jako ALEXANDRE J, AMOUAGE, RANCE, BRECOURT, MONTALE, MANCERA, MICALLEF, PARFUMS DE MARLY, MORESQUE, XERJOFF, SOSPIRO, RANIA J, PERRIS MONTE CARLO, CHATEAU DE VERSAILLES atd. Všechny zastoupené výrobky jsou absolutními originály nejvyšší možné kvality, které nakupujeme přímo od výrobců, což nám umožňuje Vám nabídnout konkurenceschopné ceny, schopné vydržet jakákoliv srovnání. Velmi dbáme na svou reputaci, a proto nabízíme našim klientům opravdu pouze tu nejvyšší kvalitu.

Je pro nás velmi důležité, aby servis, který poskytujeme, byl maximálně komfortní a příjemný pro Vás, naše zákazníky, a proto Vám v našich salonech naši poradci vždy s ochotou a rádi pomohou při výběru a všechny parfémy a vůně, které nabízíme na webových stránkách, jsou na skladě vždy k dispozici v dostatečném množství a jsou neustále doplňovány. Tato skutečnost nám umožňuje operativně realizovat Vaše objednávky. Pokud nemáte možnost navštívit náš obchod osobně, můžete si zboží objednat s dodáním na Vaši adresu přes náš e-shop. Pokud si chcete objednat parfém, nezabere Vám to více než pár minut, stačí si vybrat zboží, provést objednávku a odeslat ji. Váš nákup Vám bude doručen poštou nebo kurýrem, kterému také můžete hned za zboží v hotovosti zaplatit, na Vaši adresu v době, kterou sami určíte.

Upřímně věříme, že pokud při výběru parfému pro sebe nebo jako dárek pro své blízké nebo známé využijete naše služby, nebudete zklamáni. Doufáme, že budeme mít vždy k dispozici přesně ten parfém, který bude tím nejlepším způsobem vyhovovat Vašemu vkusu, přáním a náladě. A že po první návštěvě u nás se k nám budete znovu a znovu vracet, protože kdo jednou zkusí nikovou parfumerii, již nikdy nebude chtít nakupovat v mainstreamových parfumeriích.

Rádi Vás přivítáme v našich salonech v Karlových Varech a již velmi brzo také v Praze. Vítejte v našich salónech nikové a selektivní parfumerie a na našich webových stránkách.

Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.