Vítáme návštěvníky našich webových stránek, kteří, stejně jako my, dali přednost nádhernému, okouzlujícímu a pestrému světu nikové parfumerie.

Zaručujeme Vám podmanivou dobrodužnou výpravu do země vůní a těm z Vás, kteří si budou přát stát se našimi klienty, se celými svými silami vynasnažíme poskytnout dokonalý servis a potěšení z nákupu.

Na webové stránky jsme pro Vás umístili celou řadu informací, které by Vás mohly zajímat a být pro Vás užitečné, a také jsme otevřeli e-shop, v němž si můžete zakoupit třeba zboží, které již dlouho a dobře znáte, nebo si udělat radost novou a dosud nevyzkoušenou vůní. Otevření řetězce salónů nikové parfumerie v České republice je náš nový projekt, logické vyústění našich zkušeností v oblasti provozování parfumerií.

Začínali jsme v roce 2013, kdy jsme otevřeli první parfumerii v Karlových Varech. Od té doby se náš projekt neustále rozvíjí, rozšiřujeme sortiment nabízených výrobků a počet našich poboček v různých městech. A přestože prodej parfumářského zboží není vůbec snadná práce, je naším koníčkem, který máme rádi a snažíme se proto dělat vše proto, aby se naši klienti mohli v plné míře těšit z vytříbených a elitních parfémů.

Vězte, že niková parfumerie je nyní tím, co je v České republice snadno a pohodlně k dostání. V našich obchodech je obrovský výběr různého sortimentu, který pravidelně doplňujeme. Najdete v něm jak novinky, tak i klasické dámské, pánské a unisex vůně v těch nejrůznějších cenových kategoriích, od velkých a populárních výrobců, přes nové nikové značky známých parfumářských domů Francie, Itálie, Španělska, Ománu jako AMOUAGE, MANCERA, MONTALE, PARFUMS DE MARLY, ALEXANDRE J, MORESQUE, XERJOFF, SOSPIRO, BRECOURT, FRAPIN, RANCE atd .

Všechny zastoupené výrobky jsou absolutními originály nejvyšší možné kvality, které nakupujeme přímo od výrobců, což nám umožňuje Vám nabídnout konkurenceschopné ceny, schopné vydržet jakákoliv srovnání. Kromě prodeje parfémů v našich obchodech jsme také oficiálním dovozcem a exkluzivním distributorem pro Českou republiku těchto firem: M.MICALLEF, PERRIS MONTE CARLO, HOUBIGANT, FRANCK BOCLET, CHATEAU DE VERSAILLES, CARNER BARCELONA a celé řady dalších. Velmi dbáme na svou reputaci, a proto nabízíme našim klientům opravdu pouze tu nejvyšší kvalitu.

Je pro nás velmi důležité, aby servis, který poskytujeme, byl maximálně komfortní a příjemný pro Vás, naše zákazníky, a proto Vám v našich salonech naši poradci vždy s ochotou a rádi pomohou při výběru a všechny parfémy a vůně, které nabízíme na webových stránkách, jsou na skladě vždy k dispozici v dostatečném množství a jsou neustále doplňovány. Tato skutečnost nám umožňuje operativně realizovat Vaše objednávky. Pokud nemáte možnost navštívit náš obchod osobně, můžete si zboží objednat s dodáním na Vaši adresu přes náš e-shop. Pokud si chcete objednat parfém, nezabere Vám to více než pár minut, stačí si vybrat zboží, provést objednávku a odeslat ji. Váš nákup Vám bude doručen poštou nebo kurýrem, kterému také můžete hned za zboží v hotovosti zaplatit, na Vaši adresu v době, kterou sami určíte.

Upřímně věříme, že pokud při výběru parfému pro sebe nebo jako dárek pro své blízké nebo známé využijete naše služby, nebudete zklamáni. Doufáme, že budeme mít vždy k dispozici přesně ten parfém, který bude tím nejlepším způsobem vyhovovat Vašemu vkusu, přáním a náladě. A že po první návštěvě u nás se k nám budete znovu a znovu vracet, protože kdo jednou zkusí nikovou parfumerii, již nikdy nebude chtít nakupovat v mainstreamových parfumeriích.

Rádi Vás přivítáme v našich salonech v Karlových Varech a již velmi brzo také v Praze. Vítejte v našich salónech nikové a selektivní parfumerie a na našich webových stránkách.

Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.