Chateau de Versailles Les Ors de...
Chateau de Versailles Les Ors de...

Chateau de Versailles Les Ors de Versailles Pour Elle EDP

587
Skladem
1 500 Kč
S DPH
  • HLAVA: hruška a karamel
  • SRDCE: růžový jasmín, ovocné a květinové tóny
  • ZÁKLAD: ambra a pižmo
Objem
  • 50ml
  • 100ml

 

Francouzská parfémová řada Parfums du Chateau de Versailles, která produkuje vůně na počest slavného Versaillského paláce, vytvořila dámský parfém - Les Ors Des Versailles Pour Elle. Tato duše vůně, stejně jako další z tohoto domu, jsou obnovenými starými formami vůní z minulosti – za vlády francouzského krále Ludvíka XIV. Vůně každého parfému se co nejvíce blíží originálu, společnost Perfume for cosmetics se zabývá rekonstrukcí parfémů pro tuto značku.

Vůně Les Ors Des Versailles Pour Elle je věnována tanci v zahradě ve Versailles a jasnému ranním slunci. Ukazuje jemnou, romantickou a hravou povahu nezávislých, moderních a elegantních žen.

Ženská, dokonalá parfémová esence Versailles Les Ors je vynikající královskou kyticí, jejíž jedinečnost je v pozadí. Jedná se o starou kytici, která dostala nový život od talentovaných parfumérů módního domu. Historie této kompozice sahá až pět set let nazpět, takže ji může ocenit pouze důmyslná žena s dokonalou chutí a vrozeným smyslem pro krásu. Elixir Versailles Les Ors je ideální pro romantické setkání a pomůže očarovat i toho nejodolnějšího gentlemana. Počáteční akordy hrají radostnými, šumivými ovocnými a krémovými tóny, které vytvářejí sladkou kytici aury. Srdce se otevírá nejjemnějšími, beztížnými tóny jasmínu, propletenými květinovými a ovocnými akordy. Závoj je plný pižmových a jantarových odstínů, díky kterým je aroma tak kouzelné a teplé.

Objem
50ml
Země
Francie
Druhy parfémů
Eau de Parfum (Parfémová voda)
Rok vydání
2015
Značka
Chateau de Versailles
3662148888475
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.