Xerjoff Coffee Break Collection - Golden Dallah...
Xerjoff Coffee Break Collection - Golden Dallah...

Xerjoff Coffee Break Collection - Golden Dallah Parfémovaná voda

988
Skladem
4 628 Kč
  • HLAVA: čerstvé exotické koření 
  • SRDCE: ambra, kambodžský oud, kávový absolut, kadidlo, růžový absolut  
  • ZÁKLAD: kakao, fazole tonka
Objem
  • 50ml

 

Coffee Break je kolekce parfémů inspirovaná fascinující staletou historií mezinárodního obchodu s kávou. Cestou po Středomoří a dosažením Itálie v 16. století se káva rychle etablovala jako rituál, který musíte mít.                                                                                                                                                                                 

Tato kolekce Xerjoff vzdává hold aromatickým stopám zemí a míst, které ovlivnily elixír, a vytváří čichovou vzpomínku, na kterou nikdo nikdy nezapomene. Hořká káva byla zážitkem kdysi známým jako „duchovní opojení“ a podobná smyslná realita se rodí s každou vůní této kolekce.

Neodolatelně teplý a exotický Golden Dallah nabízí lákavou cestu kávovými akordy a čerstvým kořením. Orientální a kořeněná, tato vzácná vůně na pokožce vybuchne vrchními tóny čerstvého exotického koření. Bohaté srdce kávového absolutu, kadidla a ambry vede k zemitým a příjemným základním tónům kakaa a tonka bobů.

Objem
50ml
Druhy vůní
orientální kořenitá
Země
Itálie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2018
Značka
XerJoff - Stars Collection
8033488157906
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.