Parfums de Marly Godolphin EDP
Parfums de Marly Godolphin EDP

Parfums de Marly Godolphin EDP

685
Skladem
4 200 Kč
S DPH
  • HLAVA: tymián, šafrán, koření, cypřiš, maté, zelené tóny, ovocné tóny
  • SRDCE: jasmín, růže, kosatec
  • ZÁKLAD: virginský cedr, vetiver, kůže, ambra, vanilka 
Objem
  • 75ml
  • 125ml

Energetický koktejl smyslného potěšení ze skutečného vítězství, nasycený potem a všeobjímající radostí, byl dalším důvodem pro pokračování významné sbírky parfumerie. Tentokrát obdivuhodný potlesk věrných znalců moderního voňavého řemesla sklízí složení vůně Marly Godolphin, která přinesla nádherné jiskry úspěchu. Historie zápasů mužů, která byla zrealizována v parfémovém příběhu zvaném Marly Godolphin, přitahovala pozornost hráčů z dávných dob. Pravděpodobně i naši pradědečci a jejich předchůdci s nadšením sledovali dovednosti dvou osobností, které se před nadšeným publikem pokoušely prokázat svou nadřazenost. S příchodem elegantnějších způsobů neztratila mužská tradice měření síly svou relevanci, ačkoli se posunula do rafinovanějších forem.

Na počest pánů bylo pojmenováno vzrušující složení s aristokratickým charakterem Marly Godolphin, který vyjadřuje krásu a vznešenost dávných dob. Moderní muž, který se rozhodne ustoupit od populárních značek posledních let a upřednostňovat vždy aktuální klasiku zosobněnou Marly Godolphin, nebude svého rozhodnutí určitě litovat. Kytice této toaletní vody nabízí úžasnou kombinaci pohotovosti, touhy po vítězství, mužství, spravedlnosti a sexuality. Proto se krásné dámy neunaví obdivováním zástupců silnějšího pohlaví, kteří si pro sebe vybrali tento konkrétní soubor originálních tónů a inspirovaných motivů, které dávají podnět k seberozvoji a pochopení sebe samých jako individualit. Proto se všem dynamicky se rozvíjejícím mužům, kteří jsou zvyklí zdůrazňovat stav své pozice, důrazně doporučuje zakoupit tento neobvyklý parfém, který se může po mnoho let stát zdrojem pozitivních emocí a kreativních nápadů.

Design flakonu přináší nejen nejlepší designové tradice významného výrobce, ale má také několik moderních prvků, lakonické provedení aromatu nyní charakterizuje ušlechtilé zlato a konzervativní černá barva papírové krabičky se svislými bílými čarami.

Objem
75ml
125ml
Druhy vůní
dřevitá kožená
Země
Francie
Druh
Eau de Parfum (Parfémová voda)
Rok vydání
2012
Parfumér
Michele Saramito
Značka
Parfums de Marly
3700578505125
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.