Brecourt Agaressence  Parfémovaná voda
Brecourt Agaressence  Parfémovaná voda

Brecourt Agaressence Parfémovaná voda

51
Skladem
1 653 Kč
  • HLAVA: šafrán, růžový oleandr, černý rybíz, švestka, oud
  • SRDCE: tuberóza, růže, ylang-ylang
  • ZÁKLAD: oud (agarové dřevo), malajský gurjum, cipriol, indický jatamansi, amyris, santalové dřevo, cibetka
Objem
  • 50ml
  • 100ml

 

Květinová vůně Brecourt Agaressence těší milovníky parfémů od svého vzniku. Ztělesňuje a rafinovaně proplétá sladké květinové tóny a tajemné orientální motivy, inspirované cestou po půvabném městě Dubaj. Brecourt Agaressence kombinuje všechny aromatické a smyslné emoce mnohostranného Orientu. Velkolepý parfém se také ukázal jako velmi ženský, což by ve skutečnosti mělo být vlastní všem zástupcům orientálních a květinových skupin vůní.

Vůně se otevírá sladkým šafránem, lákavou vůní sušených švestek a černého rybízu a specifickými tóny agarového dřeva. Srdeční tóny jsou reprezentovány exotickými květinami ylang-ylang a mexické tuberózy a závěrečné odstíny vás příjemně překvapí neobvyklými akordy amiris a civet. Díky nádherné kombinaci vzácných dřevin a jiných rostlin (santal amiris, malajské guryum, cypriol, indické jatamansi) je Brecourt Agaressence okouzlující, vytrvalá a hluboká vůně. Tenký závoj květinových a kořeněných odstínů dává své majitelke tajemnou krásu a kouzlo a vytváří atmosféru milosti a ženskosti. Brecourt Agaressence zdůrazňuje obraz světlé a vášnivé ženy a vnáší do ní neotřesitelnou důvěru v její krásu a přitažlivost.

Stylová, strohá a elegantní černá láhev s bílým štítkem je vyrobena ve firemních barvách Brecourt.

Objem
50ml
100ml
Druhy vůní
orientální květinová
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2010
Parfumér
Emilie Bouge
Značka
Brecourt
3760215640039
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.