Brecourt Off to Ibiza Parfémovaná voda
Brecourt Off to Ibiza Parfémovaná voda

Brecourt Off to Ibiza Parfémovaná voda

63
Skladem
1 653 Kč
  • HLAVA: pomeranč, jablko, černý rybíz
  • SRDCE: růže, pivoňka, vodní meloun
  • ZÁKLAD: malina, santalové dřevo, pižmo
Objem
  • 50ml
  • 100ml

 

Okouzlující květinová ovocná vůně Brecourt Off to Ibiza je jakýmsi pozváním, abyste se ponořili do jasného, ​​bezstarostného světa bezuzdné zábavy a dobré nálady, která vládne v kultovním španělském luxusním letovisku Ibiza. Tento mimořádný veselý parfém překvapivě přesně vyjadřuje ducha a styl Ibizy - květinový ostrov věčného mládí s jeho bezstarostnou atmosférou, opojným rytmem, zápalnými tanci a naprostou svobodou projevu.

Brecourt Off to Ibiza je příjemný, opojný, nasycený zvláštní, jedinečnou energií květinově-ovocný parfém, zahalený do jemných, hypnotizujících dřevitě pižmových podtónů. Je to neuvěřitelně krásný, jemný, útulný a atraktivní voňavý extrakt, jehož svůdné aroma zdůrazňuje sofistikovanost a propracovanost ženského obrazu.

Se všemi neobvyklými kombinacemi aroma ve složení Brecourt Off To Ibiza je tato vůně velmi harmonická. S úžasnou přesností vyjadřuje jedinečné barvy a kouzlo exotického ostrova a odhaluje se ve fascinující hře šťavnatých odstínů. Jeho čichová pyramida je plná smyslnosti a tajemství.

Na vrcholu aromatického složení je jasná ovocná paleta se svěžími citrusovými tóny zralého jižního pomeranče, chladnou kyselostí zeleného jablka a přichuťí černého rybízu.

Opojný rytmus srdce zní jemnými odstíny luxusních sametových tónů jarní pivoňky a svěží vůní červeného melounu.

Závěrečná část vůně je kombinace sladkých tónů zralých malin a tajemné pryskyřičnosti ušlechtilého santalového dřeva, umocněné nuancemi vášnivého pižma.

Opojná, téměř magická, sametově krémová vůně Brecourt Off To Ibiza exploduje lidé okolo nádhernou fontánou dojmů a hovoří o neopatrnosti mládí, která, jak se zdá, trvá věčně. Vybírám si Ibizu - plážový život, párty u bazénu, východy a západy slunce v tyrkysových vlnách Středomoří.

Objem
50ml
100ml
Druhy vůní
květinová ovocná pižmová
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2015
Parfumér
Emilie Bouge
Značka
Brecourt
3760215641029
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.