Moresque Contessa
Moresque Contessa

Moresque Contessa

757
Skladem
8 500 Kč
S DPH
  • HLAVA: růžový pepř, muškátový oříšek, bergamot, badyán
  • SRDCE: růže, jasmín, ylang-ylang
  • ZÁKLAD: ambroksan, fazole tonka, vanilka, pižmo
Objem
  • 50ml

 

Moresque Contessa je ódou aristokratické smyslnosti. Květinová a pižmová vůně která slaví pravou a absolutní ženskost a odhaluje její odvážnost, sílu a instinkt. Tento parfém je neobvyklý, nepolapitelný, nesrovnatelně fascinující, je určen skutečným aristokratkům, kteří ve vůních dávají přednost starodávným tradicím a moderním trendům, kombinovaným do jedné láhve.

Vůně, kterou vytvořil parfumér Andrea Thero Casotti, byla inspirována ženským obrazem italské aristokratky devatenáctého století, která má krásu, odvahu, mimořádné kouzlo, ambice a temperament moderní ženy své doby. Tyto vlastnosti v kombinaci s romantikou, tajemstvím a smyslností odhalují skutečnou vznešenou ženskost.

Sofistikovanost orientální květinové pižmové vůně přitahuje pozornost nejen vynikající, stylovou láhví připomínající starou zlacenou amforu, ale také výraznými odstíny vůní. Moresque Contessa je chvalozpěv na půvabnou a mladou krásu, představující horní vrstvy společnosti. Originální vůně popisuje krásnou bohyni devatenáctého století s estetikou a atraktivitou, honosným oblečením a tajemstvím, zdůrazňuje její magnetickou přitažlovist, ženskost a eleganci. Složení je založeno na proplétání nasycených vůní růží, vanilky a bílých květů s výrazným čerstvým kořením, mírným přízvukem sladkosti a pižmovými odstíny. 

Objem
50ml
Druhy vůní
květinová pižmová
Země
Itálie
Druhy parfémů
Eau de Parfum (Parfémová voda)
Parfumér
Andrea Thero Casotti
Značka
Moresque
8051277311490
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.