Moresque Rosa Ekaterina Parfémovaná voda
Moresque Rosa Ekaterina Parfémovaná voda

Moresque Rosa Ekaterina Parfémovaná voda

316
Skladem
7 025 Kč
  • HLAVA: růžový pepř, elemi
  • SRDCE: růže
  • ZÁKLAD: santalové dřevo, vanilka, koření, bílý pižmo, kmín, skořice
Objem
  • 50ml

 

Moresque Rosa Ekaterina je okno s výhledem na kvetoucí zahradu; elegantní žena odhodlaně chodí po zelených cestách, drží v ruce otevřenou knihu a kolem ní rozkvétá příroda. Vůně je poctou ruské císařovně Kateřině II, známé jako Kateřina Veliká, která vládla zemi od roku 1762 do roku 1796. Byla jednou z nejchytřejších a nejvíce vzdělaných žen své doby, velmi moderní a elegantní, dobře obeznámená s kulturou a uměním. Parfém Rosa Ekaterina je obrázek ze života Kateřiny Veliké a připomíná její procházky ve své růžové zahradě ve společnosti svého milovaného společníka - knihy.

Moresque Rosa Ekaterina je vůně pro ženy, patří do skupiny květinových dřevitých pižmových, byla vytvořena v roce 2017.

Temperament, smyslnost a vášeň typické pro výtvory Moresque byly v této tvorbě nahrazeny skutečně královskou šlechtou, zdrženlivostí a vznešeností, moudrostí a krásou, plně odrážející charakter této ženy.

V parfémové pyramidě Rosa Ekaterina je kladen důraz na bohatou květinovou vůni růže s nádechem zeleně a ovoce. Její  charakteristický zvuk je doplněn jemnými, pudrovými tóny, sladkou vanilkou a santalovým dřevem, kořenitou skořicí a smyslnými pižmovými akcenty.

Objem
50ml
Druhy vůní
květinová dřevitá pižmová
Země
Itálie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2017
Parfumér
Andrea Thero Casotti
Značka
Moresque
8051277330170
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.